Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] Mój czarny sedanek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W koncu postanowiłem się pochwalić swoim autkiem:) Nie ma szału, ale zawsze to coś

:wink:

a wieć tak, z wyposażenia:

czujnik światła

sensor deszczu

C/L Home

felgi 16"

tempomat(ale coś działać nie chce) zrobione

radio concert III

Kierownica multi

4 poduchy+kurtyny

Planowane zmiany:

-Zmiana na pełny FIS(już w trakcie- Kolega Klaczek84 nie ogarnął kabelkiem:whistling:)Zrobione

-Zmiana zderzaczka z przodu na ten od S-line:wink:

-Założenie bluetooth

A jeszcze w bardzo dalekich zmiana na Radio RNS-E i koła 17-tki:wink:

ok, oto ona:wink:

Tutaj jeszcze nie moja:

dsc091011024x768.jpg

dsc091001024x768.jpg

No, a tutaj już moja:wink:

dsc74721024x768.jpg

dsc74611024x768.jpg

dsc74601024x768.jpg

dsc74591024x768.jpg

dsc74571024x768.jpg

dsc74561024x768.jpg

dsc74511024x768.jpg

dsc74461024x768.jpg

dsc74411024x768.jpg

20120331061800x600.jpg

Narazie to tyle, nie mam zdjęc w całości, bo jak robilem zdjęcia to strasznie padało i nie chciałem żeby mnie zmoczyło. Napewno coś dodam jeszcze, jak tylko znajdę czas na porobienie fotek

Opublikowano

Bardzo ładny furak - w tym kolorze jest :kox:

Jeszcze jakieś foto całości by spasiło :thumbup1:

Opublikowano

Ojtam Ojtam :wink: przyjedź dzisiaj bo w serwisie ci ją zepsują :grin:

Jutro ja zaczynam walczyć z tematem o swojej A4

Opublikowano
  • Autor
Ojtam Ojtam :wink: przyjedź dzisiaj bo w serwisie ci ją zepsują :grin:

Jutro ja zaczynam walczyć z tematem o swojej A4

Ta, Ty mnie tym serwisem nie strasz, zobaczymy jakich dziś nowości się dowiem:decayed:

no, najwyzsza pora żebys pokazał swoj wóż, mogę Ci aparatu pożyczyć:kox:

Opublikowano

Spoko. Zdjęcia już mam.

Co do modów to pomyśl o pakiecie światło w środku. Ja w sobotę zdobiłem podświetlenie z przodu i wygląda super. Teraz będę montował białe lampki w drzwi.

Opublikowano

ładne i zadbane autko.

może uda mi się na spocie kiedyś obejrzeć

gratuluje zakupu i bezawaryjnej jazdy życzę.

Opublikowano
  • Autor
ładne i zadbane autko.

może uda mi się na spocie kiedyś obejrzeć

gratuluje zakupu i bezawaryjnej jazdy życzę.

a dziękuję, dziękuję:wink: ja równiez mam nadzieje, ze na jakimś spocie sie spotkamy:kox: a tym czasem, pełny FIS założony:whistling: niestety, nie obeszło się problemow:kwasny:, Dobrze że kolega Jarek(klaczek84) potrafi pomagać:banan: Dzięki wielkie:wink:

Opublikowano

Ładna bryka :good:

Wydaje się, że zadbana no i fajny przebieg z tego co widzę :good:

Opublikowano

Przebieg fajny ale ciekawe czy prawdziwy :)

Kolor i silniczek jak u mnie, bezawaryjnej jazdy życzę

Opublikowano
  • Autor
Przebieg fajny ale ciekawe czy prawdziwy :)

Kolor i silniczek jak u mnie, bezawaryjnej jazdy życzę

Przebieg na 99, 9% prawdziwy:wink: nawet patrzyłem ostatnio miernikiem, nie była malowana:banan:

Opublikowano

ładna olimpiada :) niech słuzy

Opublikowano
  • Autor

od paru dni jestem szczęsliwym posiadaczem pełnego FIS-a

:wink:(Dzięki Klaczkowi który odblokował i Siemianowi który podesłał manetke):banan:

20120331061800x600.jpg

Na dodatek moje wozidło miało dziś urodziny:kox:

20120331068800x600.jpg

mam nadzieję, że doczekam kolejnych:banan:

Opublikowano

No to jutro pijemy szampana. :banan:

Jutro na spota musisz auto na plecach przynieść.

Opublikowano
  • Autor

Zakupie gdzieś jakieś pikolo:naughty:, Fajnie by było, gdyby spalanie zawsze było takie:whistling::kox:

Opublikowano

tylko nie kupuj truskawkowego :grin:

Opublikowano
  • Autor

jak nie zapomne:wink:

Opublikowano

Ładny sedanik i kolor bardzo poprawny :evil: Felga to musowo większa parę cali

Bezawaryjności życzę :hi:

Opublikowano

Tez działam z odblokowanem fis-u :) zycze nastepnych 100 tys bezawaryjne :)

Opublikowano

Nawet nie kupuj 17" do tej budy bo będziesz żałował, minimum 18" i będziesz miał dalej komfort z lepszym wyglądem :wink4:

Graty zakupu.

Opublikowano
  • Autor
Nawet nie kupuj 17" do tej budy bo będziesz żałował, minimum 18" i będziesz miał dalej komfort z lepszym wyglądem :wink4:

Graty zakupu.

dlaczego mowisz, że lepsze beda 18, niż 17? powiem Ci, że zalerzy mi na komforcie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.