Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] NAVI w FISie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam koledzy

mam pytanko , poniewaz nie mam navi w swojej a4 2,5tdi qiattro 2004

zastanawniam sie co jest potrzebne by miec ta tzw ?mala navi" w licznikach

moze mi ktos poradzic

pozdrawiam

Opublikowano

a nie wolisz RNS-E odrazu wpakować ? z mała będzie więcej problemu a jej funkcjonalność mizerna

Opublikowano
  • Autor

a jaki to koszt

taki calkowity

Opublikowano

Hmmm napewno nie bedzie mały kable,czytnik,antena. :no: masz kolorowy wyswietlacz ? ja mam małą navi ale chcę RNS - E :th:

Opublikowano
  • Autor

a chcesz sprzedac czy jak?

bo widze ze w bydgosczzy montuja RNE w CarAudio za 2400

a za ile bys sprzedal ta swoja/

Opublikowano

a chcesz sprzedac czy jak?

bo widze ze w bydgosczzy montuja RNE w CarAudio za 2400

a za ile bys sprzedal ta swoja/

no way ... :decayed:

napisz do Alvaro jak chcesz RNS-e kupic, z resztą też Ci pmoże. Acha i na początek przeczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t12081.0.html;highlight=rns+a+z

Opublikowano

Ja taka sprawę załatwiałem z Alvaro.

Poprowadził mnie za rączkę, podpowiedział co i gdzie załatwić i teraz cieszę się z RNS-a, bo hula jak nie wiem co.

Dlatego najlepiej będzie jak pogadasz z Alvaro, a on Ci najlepiej doradzi.

Opublikowano

cze

a ja ze swojej strony tez moge polecic Ci Alva....wiem co mowie,bo bylem w Bydgoszczy na montazu i gdyby nie Alvaro to....powiem tak, niech Panowie z Car Audio lepiej trzymaja sie montazu alarmow ale nie navi

pozdrawiam

Opublikowano

Więc jak widzisz, nie tylko ja mam takie zdanie.

A już jak coś zakładać to nie badziewie.

Opublikowano

mała navi a RNS-E to różnica w kosztach rzędu 1k-1,3k zł, co do Panów z Bydgoszczy to ja się nie będę wypowiadał - wystarczyło mi to co zobaczyłem i usłyszałem... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ok skoro macie juz o nich zdanie to REZGNUJE Z NICH!!!

ale jak ja to zamontuje tam przeciez jest 2DIN a ja mam 1 DIN[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2008, 07:27 _________________________________________________skontaktujemy sie na gg

bo widze ze jestes z Malborka a ja z okolic Grudziadz-Swiecie

wiec daleko nie mam a widze ze to nie jest taka prosta sprawa zmiana tego navi

Opublikowano

ale jak ja to zamontuje tam przeciez jest 2DIN a ja mam 1 DIN[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2008,

przecztaj to co wkleiłem powyżej :hi:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie

ja sam tego nie chce wcale tykaccc

wiem jak to jest

potem tu cos odstaje tu cos porysowane tak nie che :evil:

Opublikowano

no wlasnie

ja sam tego nie chce wcale tykaccc

wiem jak to jest

potem tu cos odstaje tu cos porysowane tak nie che :evil:

wiec pogadaj z Alvem,mysle ze sie dogadacie-hehe jakby nie bylo chlop jest kontaktowym-nawet mega opornym na wiedze wbije do glowy wiedze...no nie Lukasz :wink4:

Opublikowano

hyhy powolutku pomalutku nawet największy tłuk (oczywiście nie obrażając nikogo :wink4: ) coś przyjmie do wiadomości... :polew:

Opublikowano

Z tym zakałdaniem RNS-E nie jest aż taki duży kłopot. Zbierz najpierw wszystkie graty a wtedy to kwestia 3 h i cieszysz się posiadania tej że owej jednostki :wink4:

Opublikowano

Potwierdzam, co mówi Alvaro.

Ja byłem zielony jak kapusta ( tylko proszę nie mówić o jej środku, bo sie będę gniewał) i Alvaro poprowadził mnie za rączkę.

Podał wszystko co potrzebuje, gdzie mogę kupić i jasne załatwił mi w super stanie RNS-a za dobrą kasę.

Teraz mam w stosunku do niego dług wdzięczności ( już zacier przyszykowałem :polew:), ale sprzęcik hula jak nie wiem co i na FIS-ie też mam info.

Zaznaczam, że nie jest to reklama kolegi Alvaro, jego nie trzeba reklamować lecz wystarczy poczytać inne posty.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.