Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż elektrycznie składanych lusterek


Lukasz_mk2

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co mi się wydaje to z anglika lusterka są pod innym kątem niż u nas, ale jak masz lusterka w ręku to je po prostu przełóż i zobaczysz czy jesteś w stanie je ustawić tak by było wszystko w nich widać. Aby je przełożyć wystarczy w zasadzie zdjąć tapicerki z drzwi, odkręcić obecne lusterka i przykręcić nowe, więc roboty maks na 40 min. - nie musisz ich nawet podłączać pod instalację, bo ręką spokojnie uda Ci się przestawić szkło.

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2017 o 13:30, roni07 napisał:

Panowie, a przerabiał ktoś lusterka składane z anglika na europe ? Mam takie z anglika i nie wiem czy da sie to przerobić... ktoś coś ?

Lustra z anglika różnią się tylko mocowaniem (element przykręcany do drzwi). Ruchoma część jest identyczna jak w wersji europejskiej. Tak samo jest z lusterkami od cabrio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2017 o 22:27, Bromchit napisał:

Lustra z anglika różnią się tylko mocowaniem (element przykręcany do drzwi). Ruchoma część jest identyczna jak w wersji europejskiej. Tak samo jest z lusterkami od cabrio. 

Mam zamontowane lustra ale potrzebuję rozpiski takiej prostej jak cep żeby podłaczyć składanie . Ma ktoś ? Pozdrawiam i dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...