Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak z tym połączeniem kabli jak by co to pomożesz to ogarnąć :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czemu jeszcze nie dales fotek gwintu,ja zapodam pierwszy :decayed:

SAM_4208.jpg

<br /><br />

Opublikowano
  • Autor

Najpierw trzeba umyć, żeby się chwalić:D Jakby ktoś pytał to na zdjęciu powyżej zrobiony tylko przód:grin:różnica jest:shock3:

Opublikowano

Niewidomy by zauwarzyl.

Opublikowano
  • Autor

Gwint już siedzi(dzięki Lukas!:thumbup1:), ramki na aucie...drogi w okolicy nie pozwalają posadzić niżej...:

DSC_4016.jpg

DSC_4017.jpg

DSC_4020.jpg

Opublikowano

I jak różnica na pozamiejskich kiepskich drogach? Nie dobija nie skacze jak piłeczka?

Opublikowano
Gwint już siedzi(dzięki Lukas!:thumbup1:), ramki na aucie...drogi w okolicy nie pozwalają posadzić niżej...:

http://s11.postimage.org/etdwaeujz/DSC_4016.jpg

http://s11.postimage.org/71x6buqen/DSC_4017.jpg

http://s11.postimage.org/amt1v2uy7/DSC_4020.jpg

Cala przyjemnosc po mojej stronie tylko skrzynka browara czeka na oproznienie :hi:

Opublikowano
  • Autor

Na pewno nie dobija...dla mnie osobiście ten SS test bardzo przyjemny w odczuciach. Samochód sie o wiele lepiej trzyma drogi, czuć po czym się jedzie...dla mnie to duży plus, a zarazem nie wypadają przysłowiowe plomby. Nie jest za sztywno- tego się lekko bałem. Generalnie bardzo duży pozytyw.

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

Przy najbliższej okazji przyszykuj trochę miejsca w bagaju:wink:

Opublikowano

spoko.hihi. A co namiot pakujemy :naughty:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Tak się waham nad allegrową polerką i jakimiś pastami...co byście polecili...farecle czy 3M? A może coś innego...ważne aby to nie były butle 1L tylko mniejsze pojemności. Dzięki za odp.:hi:

---------- Post dopisany 08-10-2012 at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany 25-07-2012 at 12:27 ----------

Katalizator w końcu wycięty...:wink:

Opublikowano

przyjemny gwizd klekocika:decayed:

Opublikowano

pasuje jej to koło + gleba kozacko wygląda

Opublikowano

Dobry felunek, wyglądają jak 18 :wink:

ps: w miejsce kata co wstawiłeś ?

Opublikowano
  • Autor

Wstawiłem zamiennik od gruchota z plecionka-przelot. Kilka postów wyżej nagrałem krótki filmik po powrocie z montażu:)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Elegancka Czarnulka :wink: dobrze by tu leżała jakaś 18stka :decayed: no i trochę niżej ten gwint skręć :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Przód siedzi na 61cm...niżej to już do garażu nie wjade:) tył wysoko, ale tak jak piszesz 18stka pomoże w tej kwestii.

---------- Post dopisany 21-01-2013 at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany 08-11-2012 at 08:55 ----------

Niedzielny spacer...:grin:

DSC_5652.jpg

DSC_5662.jpg

<br /><br />

Opublikowano

no w końcu jakieś nowe fotki;PP jak tam prace? co nowego kupiłeś?:decayed:

Opublikowano

kupił coś w biedronce dzisiaj ale nie chciał powiedzieć co, ponoć będzie kosa :polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Nono...rzucili przepływki do koszy:D

2013_01_22_15_11_33.jpg

Między czasie wpadły ringi na zegary...mała rzecz a cieszy.

2013_01_22_17_50_11.jpg

Przy okazji montażu mała polerka szybki:

Przed:

DSC_5665_kopia.jpg

Po:

DSC_5668_kopia.jpg

Efekt końcowy:

DSC_5672_kopia.jpg

Opublikowano

no ładnie ładnie ta polerka musze tez ogarnąć u siebie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.