Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarny CWIAROWÓZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tuner jakiś chinol:

tuner_tv.jpg

<br /><br />

Do tego adapter multimedialny zamieniający video composite na RGB:

adapter.jpg

<br /><br />

i kamera cofania w podświetleniu tablicy rejestracyjnej:

untitled.jpg

<br /><br />

i wszystko łączymy do kupy z rns-e. Adapter musi mieć dodatkowe wejście na sygnal video z kamery. Mój nie miał więc musiałem dać przekaźnik przełączający źródła video. Jeszcze odpowiednio zakodować rns-e i wszystko hula.

Opublikowano

Fajna furka i lista modów zacna.:wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kolejny dodatek. Z racji tego że mój tuner tv nie odtwarza plików video przez usb, zakupiłem na allegro Multimedia player za 45zł. Podłączone wyjście AV do wejścia AV w tunerze TV, zasilanie 5V pobrane ze złącza usb tunera. Teraz po złączu usb możliwe odtwarzanie plików video, audio i zdjęcia. Mały gadżet a cieszy:kox:

DSC_0451.jpg

<br /><br />

Opublikowano

pokaż jak to działa :naughty:

Opublikowano

Jutro postaram się jakiś filmik nakręcić i rzuce na yt. Działa fajnie, bo tuner dvb-t to tylko dobry na postoju jest. Podczas jazdy tnie obraz i dźwięk przy słabym poziomie sygnału.

Opublikowano

Elegancka

Opublikowano

ile takie cuś kosztuje?? może być PW

Opublikowano

45zł. na alle. Pod warunkiem że masz już tuner dvb-t i adapter multimedialny, lub sam adapter multimedialny.

Opublikowano

a możesz podać na PW dokładnie co potrzeba do kompletu z kamerka włącznie

Opublikowano

cwiara. Jestem świeżo po podłączeniu adaptera i kamery. Niestety mam zakłócenia na ekranie ;/ Jakby 1/4 ekranu (od góry) chlała wódę ;] Wykluczam kwestie zakłóceń bo dla próby kamera była zasilana na zewnętrznego obiegu (aku).

Opublikowano

A jaka kamere masz? Obsluguje system ntsc czy tylko pal?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

A spróbuj podłączyć jej zasilanie i kablem video pod tv w domu. Później w tv przełącz system z pal na ntsc.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Furę widział na żywo, nawet jechał, odpycha się całkiem spoko :wink:

Opublikowano

jak na serie z malym zapasem :grin::grin::grin:

Opublikowano

ładna, ładna :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Doszło lusterko wew fotochrom i program, ale tym drugim nie ma sie narazie czym chwalić. Bedzie poprawka :wink:

---------- Post dopisany 30-03-2013 at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2013 at 20:56 ----------

Dzisiaj doszedl kolejny mod :decayed:

Przyczynił sie do niego mój kolega i przyjaciel z forum o nicku xxxSzYbAxxx (Maciek). Pewnego dnia a było to chyba ze trzy dni wczesniej listonosz doręczył przesyłkę a w niej prezent urodzinowy od Maćka. A był to Plasti Dip :D . A że urodziny jutro to dzis zabralem sie do roboty aby na jutro było gotowe. Poniżej efekty :decayed::decayed::decayed:

20130330_124339_1.jpg

20130330_124357_1.jpg

20130330_133509_1.jpg

Dziękuje ziomuś :banan::banan::banan:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

na zdrówko :decayed: w koncu ładnie ten ryj wygląda :wink:

---------- Post dopisany 04-06-2013 at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2013 at 18:35 ----------

Zaktualizuj troche temat jedynej na swiecie b6 allroad :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

To Ty nie widziałeś jak jego koło mojej stoi :facepalm:

Opublikowano

A co mam aktualizować jak nic narazie nie doszło :wink: Niee sory. Dziś nowe łożysko w kole :grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.