Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDNB] 2.0TFSI Daytona Grey S-Line Olaf&Olaf ;)


dr.J

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze co do tajemniczych dla mnie (do tej pory) kodów zawieszenia... Okazuje się, że mam 1BV, czyli chyba -30mm. Muszę uaktualnić opis w pierwszym poście :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się tutaj prawie 3 lata temu jako posiadacz BMW e90, ale miałem chyba przeczucie, że przyjdzie kiedyś czas na A4 :eusathink: Przedstawiam w skrócie mój nowy nabytek:

Mam dwa pytanka.Jak porownasz E90 do B8 no i jak zuzycie oleju :decayed:

Daytona gray , chyba najladniejszy kolor do audi niestety w B8 byl tylko jako Audi exclusive za jakies chore pieniadze

Gratki auta , pieknie sie prezentuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No autko bomba i tak jak radziłem OOOO kombi. Jest piękny:) Minus jest taki, że straszliwie mnie najarałeś na zmianę swojego staruszka he he.

Następnym razem na squasha jadę z tobą!

PS. Felgi te co masz to chyba mój ulubiony model, ewentualnie możesz pomyśleć o tych co ma turdzi (post wyżej w podpisie). Super by pasowały do twojego koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki :) Fajnie, że się podoba. Faktycznie lakier jest dość efektowny - z bliska mieni się zielenią i fioletem. Wkrótce będą nowe fotki - także dyfuzora.

Z listwami będzie trzeba zawalczyć. Wstępnie zniechęciła mnie kwestia montażu (wiercenie takiego ładnego progu? :P), ale prędzej czy później się tym zajmę.

Rozkmina tematu felg trwa dalej... Już druga osoba twierdzi, żebym zostawił to co mam. W sumie opcja nie taka zła, ale denerwuje mnie duże ET - chyba 47. Chciałbym coś bardziej agresywnego - przy szerokości 8cali i oponie 245 powinno wejśc ET35 (zdaje się, że takie jest w A5). Dystanse jakoś do mnie nie przemawiają. A może jednak 19... :>

Kolego, śledź proszę tą kwestię Nautiliusa, bo ja mieszkam na Wilanowie i mam nadzieję, że tam moja żona do nikogo nie jeździ ;);)

Pare dni temu, też sie łamałem nad 19' jednak temat odpuściłem i mam dokładnie te same felgi jak Ty.

Na Łódzkie dziury to max..

Rzeczywiście ET w B8 jest tragicznie dobrane, ja ide w jakiś dystans na tył, ok 20mm mam nadzieje ze pomoże.

Twoja fura była na 99%w niedziele rano w Łodzi ,nawet z tym boxem z fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Grom, ale jestem lamerem... nie zajarzyłem, że mówisz o Łodzi :facepalm: Faktycznie to żona jeździła samochodem. Zdaje się, że teściowa mieszka pod Tobą :grin::grin: Jeździsz też B8? Ja pochodzę z Tuszyna by the way.

Kurcze, możesz Turdzi napisać coś więcej o tych swoich kołach? Oryginał? Jaki rozmiar/ET? Faktycznie nieźle by mi takie przypasowały :kox: A co do Twojego pytania o porównanie z e90 to jeszcze trochę za wcześnie:dontknow: Pierwsze odczucie jest takie, jakby A4 była o klasę wyższa i nowocześniejsza, ale chyba jednak trochę odczuwam różnice między napędem tylnym a przednim :kwasny: Z drugiej strony, to nie auto na tor przecież :decayed:

Natrafiłem niedawno na wątek o spalaniu oleju przez 2.0TFSI (chyba na forum A5) i się przeraziłem. Muszę kupić miarkę i pobadać, ale póki co chyba jest dobrze - przejechałem jakoś ponad 3k i według komputera poziom oleju pozostaje podobny. W e90 wlewałem pewnie jakieś 2 litry na jedną wymianę (longlife co 30k). Myślałem, że to bardzo dużo :naughty: W A4 planuję wymiany co 15k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Grom, ale jestem lamerem... nie zajarzyłem, że mówisz o Łodzi :facepalm: Faktycznie to żona jeździła samochodem. Zdaje się, że teściowa mieszka pod Tobą :grin::grin: Jeździsz też B8? Ja pochodzę z Tuszyna by the way.

Hehe, ma się to oko:) Żone I. oczywiście znam, teściową też, starą Bmke kojarze -świat jest mały.

Jeżdźe czarnym b8 tdi sedan, na takich felgach jak Twoje:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapka się piecze w imacu :wink:

Ja też szukam jakiejś fajnej felgi na lato :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Grom, ale jestem lamerem... nie zajarzyłem, że mówisz o Łodzi :facepalm: Faktycznie to żona jeździła samochodem. Zdaje się, że teściowa mieszka pod Tobą :grin::grin: Jeździsz też B8? Ja pochodzę z Tuszyna by the way.

Kurcze, możesz Turdzi napisać coś więcej o tych swoich kołach? Oryginał? Jaki rozmiar/ET? Faktycznie nieźle by mi takie przypasowały :kox: A co do Twojego pytania o porównanie z e90 to jeszcze trochę za wcześnie:dontknow: Pierwsze odczucie jest takie, jakby A4 była o klasę wyższa i nowocześniejsza, ale chyba jednak trochę odczuwam różnice między napędem tylnym a przednim :kwasny: Z drugiej strony, to nie auto na tor przecież :decayed:

Natrafiłem niedawno na wątek o spalaniu oleju przez 2.0TFSI (chyba na forum A5) i się przeraziłem. Muszę kupić miarkę i pobadać, ale póki co chyba jest dobrze - przejechałem jakoś ponad 3k i według komputera poziom oleju pozostaje podobny. W e90 wlewałem pewnie jakieś 2 litry na jedną wymianę (longlife co 30k). Myślałem, że to bardzo dużo :naughty: W A4 planuję wymiany co 15k.

jak ci przez 3K nie ubylo to powinno byc OK.Co do moich felg to orginal 19x8.5 cale ET 42.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daytona gray , chyba najladniejszy kolor do audi niestety w B8 byl tylko jako Audi exclusive za jakies chore pieniadze

Mi tez sie Daytona bardzo podoba i w kazdym modelu wystepuje w jedynie w ramach exclusive'a.

Dr - super fura, szkoda ze nie Q :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rosemeyer. Już sobie wmówiłem, że Q podwyższa spalanie i jest w ogóle niepotrzebne wiec mnie to nie rusza :whistling:

Kurcze, Twoje Q7 nieźle się prezentuje w obiektywie Piotra. Póki co podziękowałem mu za ofertę wykonania zdjęć, ale kiedyś może się skuszę... albo sam się nauczę :naughty:

BTW, fanom fotografii (i też BMek) polecam e90post. Co tam poniektórzy potrafią zrobić z aparatem to szok:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej J ;)

sliczne autko. Felgi 19" tez bym sobie na Lodz odpuscil..

Bede w swieta w lodzi, w bagazniku woze komplet dystansow 10mm gdybys byl zainteresowany.

Smigam na feli z A5 z ET26 - mozesz u mnie zobaczyc jak to wyglada przy 245/45R17

pozdrowienia, gregu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poszedłem na kompromis i zamiast nowych i audi do audi kupiłem rial 18' razem z oponkami niedrogo...

(w razie czego jak nie będą mi pasować aby z nich się szybko wypiąć) :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej J ;)

sliczne autko. Felgi 19" tez bym sobie na Lodz odpuscil..

Bede w swieta w lodzi, w bagazniku woze komplet dystansow 10mm gdybys byl zainteresowany.

Smigam na feli z A5 z ET26 - mozesz u mnie zobaczyc jak to wyglada przy 245/45R17

pozdrowienia, gregu

Kurcze, tak się wkręciłem na te 19tki, że chyba nie wytrzymam i jednak przejdę na ciemną stronę mocy :evil2: Muszę się przekonać na własnej skórze i być może nastąpi to już jutro. Pojadę "na dzień dobry" na moją ulubioną ul. Inflancką - jak zostawię kawałek felgi w ulicy to nie będę miał wyjścia i trzeba będzie kupić mniejsze:whistling:

Anyway, dzięki za info Greg. Przy tym co planuję chyba dystanse już nie będą potrzebne. Ale może uda się zrobić jakiegoś spota:naughty: Może grom będzie chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tak się wkręciłem na te 19tki, że chyba nie wytrzymam i jednak przejdę na ciemną stronę mocy :evil2:

:good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tak się wkręciłem na te 19tki, że chyba nie wytrzymam i jednak przejdę na ciemną stronę mocy :evil2:

:good: :good: :good:

No to ciemna strona mocy będzie musiała na mnie trochę poczekać :thumbdown:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?231408-My-nineteen-inch-fotostory-czyli-19x8-5-ET32-do-B8

...ale tylko trochę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...