Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDNB] 2.0TFSI Daytona Grey S-Line Olaf&Olaf ;)


dr.J

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wrc. Już widziałem :decayed: Kurde, za pół ceny bym brał :decayed:

Tymczasem, w Święta zrobiłem pierwszego spota z innym forumowiczem :grin::grin: Wprawdzie poinformowałem go dopiero po fakcie, ale przecież początki są trudne :wink:

drJ_a4_rozne_1res.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie ... jak bym wiedział to bym na myjke skoczył ;)

Szkoda że nie skadrowałeś mojego koła , ciekaw jestem jak w praktyce przy takiej samej feldze ,wypada różnica w zawiasie -2cm u mnie ,-3 u Ciebie.

No nic pewnie będzie jeszcze okazja.

pozdro

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, foto poszło tak na szybko bo auta nie umyte, a do tego porządnego aparatu nie było pod ręką :wink:

---------- Post dopisany 24-04-2012 at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2012 at 22:12 ----------

No to lecą kolejne foty... Tym razem już na dziewiętnastkach :decayed: Nic nowego na forum, ale jednak cieszy oko: 19x8,5 et32 czyli fabryczne koła z S5.

drj_a4_kwiecien2k12_04.jpg

drj_a4_kwiecien2k12_03.jpg

drj_a4_kwiecien2k12_05.jpg

Cieszy oko, ale nie ucho... :wink:niestety fabryczne opony (255/35) okazały się przy tej feldze niekoniecznie doskonałe... przy poprzecznych nierównościach z tyłu trą o rant błotników:thumbdown: Trzeba będzie się postarać o węższe oponki. WRC, jak u Ciebie przy oponie 245? Zero tarcia? Ja chciałbym mieć pewność, że nawet gdy jadąc na wakacje i załaduję 5 osób + beczka piwa w bagażniku nie będę mieć takich problemów jak teraz. Zastanawiam się więc czy by nie założyć 235/35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wiele przez ten tydzień nie jeździłem, ale i tak nie mogłem znieść świadomości tego obcierania. Zmieniłem na 235/35 (na razie tył). Ktoś szuka ładnych opon 255/35/19? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wyglada , tylko ten czarny dyfuzor wyglada cos nie teges.

Daytona Gray jest masakra , chetnie bym sie widzial za pare lat w takie kombinacji ........

viewimagecaj30rof.jpg

viewimageca8xul3s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...