Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kibice żużla


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Czy oglądałem :mysli:

Prawie telewizor przez okno wyrzuciłem :naughty:

liderzy dali doopy niestety , obydwoje poniżej 10 pkt , myślałem że bedzie lepiej a wręcz sie tego obawiałem, no ale jedzie sie tak jak przeciwnik pozwala.

Ten młody Ward jest nie do wyyebania , co on robi w tym wieku to szok , dobrze że nasi podpisali z nim na 3 lata do przodu , pozycje juniora mamy obstawioną :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety standardowo jak dzień wcześniej jest Grand Prix to w niedziele Greg z Nickim nie jadą. Z Lesznem w drugim meczu było to samo i to wtedy na własne życzenie przegraliśmy finał.

No Ward faktycznie jest dobry chociaż Tai też niczego sobie, mam nadzieje że w przyszłym sezonie stać nas będzie tylko na takich młodych utalentowanych zawodników i wtedy można coś budować a jeździć starymi wyjadaczami za grube pieniądze i mieć ciągłe ciśnienie bo za takie pieniądze to musi być podium.Cały urok w tym jak z niczego zaczyna powstawać drużyna a dotego jak dochodzą niespodziewane wygrane to aż miło się takie mecze ogląda, bo młodzi mogą a nie muszą.

Mam tylko nadzieję że zlejecie w finale kombinatorów z Zielonej bo ich mistrzostwa mógłbym już nie przeżyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję że zlejecie w finale kombinatorów z Zielonej bo ich mistrzostwa mógłbym już nie przeżyć :wink4:

zależy jaki tor przygotują , jeśli taki jak mieli w pierwszym meczu z nami (67:23) , pierwszy z gorzowem (63:27) , czy niedzielny z bydgoszczą to może być ciężko. ale nasi nie dadzą sie juz zaskoczyć , za duża stawka , tamten mecz był o pietruche ten jest o troszke wiecej , najważniejsze ze pierwszy jest w zielonce , chłopaki kupią nowe rumaki bo premie pewnie wzieli potężne i powinno być ok :good:

No Ward faktycznie jest dobry chociaż Tai też niczego sobie, mam nadzieje że w przyszłym sezonie stać nas będzie tylko na takich młodych utalentowanych zawodników i wtedy można coś budować a jeździć starymi wyjadaczami za grube pieniądze i mieć ciągłe ciśnienie bo za takie pieniądze to musi być podium.

ważne jest też aby zawodnicy utożsamiali sie z klubem chociaż w jakimś stopniu , a nie tylko przyjechac , odbębnić 5 wyscigów , wystawić fakture i do domu :thumbdown: .

wy jestescie w trudnej sytuacji , brak sponsora , walka tylko o trzecie miejsce i brak perspektyw na przyszły rok . gdyby sponsor sie znalazł to powinni wywalić Dzika i Grega bo to oni ciągną najwiecej kasy , zostawić Lee , Gape , Tai'a , Szczepana , Drabika , Borysa , ściągnąc jakiegoś sredniaka krajowego i na spokojne utrzymanie wystarczy , rok/dwa odsapnąć i można znowu coś kombinować w górnym rejonie tabeli :wink4:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 10:42_________________________________________________Nosfer jedziemy na finał do Torunia ?? moge mieć bilety :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 16:57_________________________________________________http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/10/16/unia-leszno-bez-krzysztofa-kasprzaka/

nieźle nieźle , najpierw poleciał Czernicki , teraz Kasper zrezygnował :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Dworakowski zapowiadał duże zmiany jak nie będzie medalu w tym roku.

A mistrza poznamy chyba na wiosnę jak tak dalej pójdzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mistrza poznamy chyba na wiosnę jak tak dalej pójdzie :naughty:

Zielona kombinuje bo ma pełne gacie , i tak dwumecz mają w torbe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ostudzić nieco myśli co niektórych wypowiadających się tutaj błaznów zarzucających kombinatorstwo klubu z Zielonej Góry. Otóż to nie ich wina że jest taka a nie inna pogoda, która nie pozwala przygotować odpowiednio toru. Odpowiednio tzn tak, jak pasuje żużlowcom Falubazu, przecież od dawna wiadomo że gospodarz robi tor pod siebie. A jeśli Toruń jest taki mocny to obojętne będzie na jakim torze pojadą, zgadza się?

Czekajmy więc cierpliwie na poprawę pogody i bądźmy świadkami prawdziwego Speedwaya, walki żużlowców z żużlowcami a nie zmagania ich z torem.

...a i jeszcze jedno.

Tylko FALUBAZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to nie ich wina że jest taka a nie inna pogoda, która nie pozwala przygotować odpowiednio toru.

wystarczyło przed opadami tor ubić żeby woda spływała po nim , przed samym meczem lekko zbronoeać i wszystko w temacie. Dlaczego na GP Bydgoszcz potrafiła przygotować tor chociaż też lało niemiłosiernie ????

A jeśli Toruń jest taki mocny to obojętne będzie na jakim torze pojadą, zgadza się?

Toruń pojedzie na kazdym torze , my chcemy jechać tylko nie możemy ponieważ pan Żyto robi wszystko żeby ten mecz sie nie odbył :wink4:

Przecież wiadomo że gdyby obie drużyny z marszu przystąpiły do meczu to nie macie żadnych szans , najpierw dwa dni musicie potrenować i dopiero wtedy stawać jak równy z równym :wink4:

...a i jeszcze jedno.

Tylko FALUBAZ

no właśnie , dla nas jesteście "tylko" Falubazem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pan Żyto robi wszystko żeby ten mecz sie nie odbył :wink4:

I ogłoszą remis z powodu przedawnienia :polew: :polew: :polew:

A w Toruniu w torbe :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadają teraz ocieplenie i ma nie padać więc wymówki pogodowe się skończą i będzie trza jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadają teraz ocieplenie i ma nie padać więc wymówki pogodowe się skończą i będzie trza jechać.

juz widze jaki pan Żyto tor przygotuje , pamiętam w zeszłym roku jak zrobił na półfinał z Lesznem to Ułamka z Richardssonem do dzisiaj gnaty bolą :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj moskal moskal, taki stary koń z Ciebie a taki próżny, nie będę wdawał się z Tobą już w dyskusję bo masz braki w tym PIERNIKOWYM łbie.

Zapraszam więc do Zielonej Góry. Rzemieniu :naughty:

... nie zapomnij trąbki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam więc do Zielonej Góry. Rzemieniu :naughty:

byłem u was na tym kurniku , i w tym roku gdybyście nie kombinowali z torem również bym zawitał , ale niestety mecz w czwartek.... :thumbdown:

Acha , nie daj sie podpuszczać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Moskal, właśnie wróciłem z odwołanego treningu w Zielonej Górze. Szczerze to głęboko się zastanawiam czy jutrzejszy mecz w ogóle dojdfzie do skutku. Tor jest w stanie dramatycznym...

ehhh więc finał chyba w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Moskal, właśnie wróciłem z odwołanego treningu w Zielonej Górze. Szczerze to głęboko się zastanawiam czy jutrzejszy mecz w ogóle dojdfzie do skutku. Tor jest w stanie dramatycznym...

ehhh więc finał chyba w przyszłym roku.

Ale jeździli coś w ogóle ???

U nas też trenują tylko piździ strasznie :thumbdown:

Zeby nie musieli rzucać monetą jak pare lat temu w IMŚJ :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...