Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana Filtr kabinowego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktos sie orientuje gdzie w B8 sedan jest filtr kabinowy, bo jak wlaczam obieg wewnetrzny powietrza to zalatuje dziwny zapach

FILTRY :

8K0819439A Zamienia sie na 8K0819439B   KLIMA 9AQ  KOMFORT

8K0819439      KLIMA 9AK  BASIC




DEMONTAZ SCHOWKA PASAŻERA :

Odciągamy boczna osłonę deski rozdzielczej oraz demontujemy schowek pasazera .

schoweksruby22.png
schoweksruby.png

– Wymontować osłonę boczną tablicy przyrządów po stronie przedniego pasażera.
– Otworzyć pokrywę podręcznego schowka i wykręcić śruby .
- Wyjąć podręczny schowek na tyle, aż będzie można rozłączyć elektryczne złącze wtykowe przy wtyczce centralnej.

oslonaschowkamala.png

Odczepić osłonę tablicy przyrządów 1 po stronie przedniego pasażera od podręcznego schowka i zdjąć ją.




schowek545.jpg



sckoeczek.jpg



air1x.jpg


schow2.jpg


107on43.png

Opublikowano
Czy ktos sie orientuje gdzie w B8 sedan jest filtr kabinowy, bo jak wlaczam obieg wewnetrzny powietrza to zalatuje dziwny zapach

filtr kabinowy jest za schowkiem po prawej stronie jak znajdę w etce to ci prześlę instrukcję powodem nieprzyjemnego zapachu może być też grzyb w klimie

---------- Post added at 18:55 ---------- Previous post was at 18:49 ----------

Czy ktos sie orientuje gdzie w B8 sedan jest filtr kabinowy, bo jak wlaczam obieg wewnetrzny powietrza to zalatuje dziwny zapach

107on43.png

24bkkjk.png

Opublikowano
  • Autor

czy to bedzie takie oznaczenie 8K0819439A?

Opublikowano
czy to bedzie takie oznaczenie 8K0819439A?

Wszystko zalezy jaki masz układ klimatyzacji bo są dwa rodzaje :wink: Komfort lub Basic . Pasuje tez odgrzybić układ przed sezonem .

KOMFORT 8K0 819 439 B 143 PLN

BASIC 8K0 818 439 78,50 PLN

Opublikowano
  • Autor

wlasnie sie za to zabralem niestety mam ten z Komfort:( wiec chyba wejdzie jakis zamiennik mysle ze Knecht bedzie OK:wink:

Opublikowano
wlasnie sie za to zabralem niestety mam ten z Komfort:( wiec chyba wejdzie jakis zamiennik mysle ze Knecht bedzie OK:wink:

To sa ceny z ASO :zdjecie: Szukaj zamiennika tanszego :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kolego Góral65 Czy mozna prosic o screeny w wiekszej rozdzielczosci?

Opublikowano
Kolego Góral65 Czy mozna prosic o screeny w wiekszej rozdzielczosci?

podaj adres mailowy to ci prześlę coś na tym nowym forum nie bardzo łapie jak to zrobić

Opublikowano

Dzieki :hi:... poradzilem sobie z tymi co tu dales :) nowy filterek weglowy plus odhamianie kompletne klimy i od razu lepiej :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A4_B8.jpg

<br /><br />

A4_B8_1.jpg

<br /><br />

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

czy wymieniając filtr kabinowy trzeba wykrecać schowek ?

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Kurde nie widzę żadnych zatrzaskow w schowaku oprócz paru dziurek na wylot

Opublikowano

TO nie jest w schowku tylko tak jak by za przypatrz sie dobrze tej instrukcji to znajdziesz napewno

Opublikowano

Już opanowalem :)

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam planuje wymienić filtr kabinowy od razu po " zimie " :wink: odgrzybić klime nabic itd powiedzcie mi jak sprawdzić czy mam Komfort czy Basic ( mam klime jednostrefową ) wystarczy podbiąć VAGA czy nie ?

I jakie filtry polecacie ? nie drogie a dobre jak takie są :hi:

Opublikowano

Mann - prosta sprawa

Opublikowano

jednostrefowa to basic dwustrefowa to comfort. Przynajmniej ja to tak rozumiem :) Co do fitra bierz knecht. Ja zamówiłem u kolegi dzika z forum olej 6l + wszystkie filtry knecht 400zł :)

Opublikowano

KNECHT: LAK386 bez problemu podejdzie ?

Opublikowano

I jak wymieniłeś ten filtr? pomogło. .? bo chyba u siebie będę musiał to zrobić..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.