Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Blokuje się centralny z pilota przy OKĘCIU ?


pablo666

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, ponieważ po raz 3 zdarzyła mi się taka sytuacja, iż odwoziłem siostrę na Okęcie, postawiłem samochód pod terminalem 2 i.... nie mogłem zamknąć centralnego z pilota, tylko z kluczyka, z otwarciem to samo, czy komuś coś takiego się już zdarzyło ????

a może przy lotnisku są włączone jakieś zagłuszacze impulsów????

ktoś coś wie na ten temat?

pozdro. :audi::a4fan::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz Okęcie wygląda i gdzie parkujesz, ale może w pobliżu jest wieża, albo jakiś radar?

Może to wpływać na pracę pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak jest nawet w mieście. Raz jak byłem w Elblągu to stanąłem chyba na zakopanych kablach WN i nie mogłem nic zrobić pilotem.

W Warszawie też mi się raz w centrum to zdarzyło - odblokowałem auto awaryjnie (alarm) i odjechałem paręmetrów i centralny zaczął normalnie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okęciu to nie wiem , ale napewno przy PKiN cos zagłusza bo tam nigdy nie moge zamnknąc adeli z pilota i uzbroic alarmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Okęciu to nie wiem ale właśnie pod Dworcem Centralnym miałem 2x taką sytuację (w sumie okolice PeKiNu-zgadza się). Za trzecim razem już zamykałem kluczykiem bez alarmu bo bym się do wozu nie dostał. nadajniki na Centralnym lub Pekinie albo od tych linii wysokiego napięcia co są przy wjeździe pociągów. Ale fachowcem nie jestem-wiem tyle że pilotów od alarmu w tej okolicy lepiej unikać. Koleżanka kiedyś przystawiała pilota jak najbliżej tej puszki od alarmu co jest pod maską-wtedy zaskakiwał za którymś razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niektorych miejscach zajduja sie silne nadajniki radiowe, TV, radio, gsm, radar, linie WN, powodujące silne zakłócenia elektromagnetyczne które skutecznie "zagłuszaja" słabiutki sygnał nadajnika w pilocie.

tak sie zdarza, trzeba otworzyc autko,kluczykiem, i po sprawie.

temat wyczerpany zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...