Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] 1,9 TDI 1Z znow mam problem z silnikiem:/


babyy82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie po dosc dlugiej przerwie.

Moja Ventka z 1,9 TDI 1Z potrzebuje znow waszej pomocy niestety.

Otoz dzieje sie tak ze czasem ani nie regolarnie ani nie w jakis okreslonych przypadkach silnik zaczyna przerywac tak jakby brakowalo paliwa jednak paliwo jest napewno i w przewodach tez powietrza nie widac. Na biegu jalowym jak zacznie przerywac to gasnie w koncu. Daje sie uruchomic po chwili krecenia ale zazwyczai zaraz znow gasnie dopuki mu nie przejdzie. Natomiast podczas jasty na jakims biegu ze stala predkoscia czoc takie jakby skoki mocy. Auto to ciagnie to zwalnia na zmiane. Delikatnie ale jest to wyczowalne.

Dodam ze jakis rok temu zmienialem N-75, okolo pol roku temu zmieniony nastawnik pompy, w grudniu przeglad i wymiana filtrow oleju itp.

Co to moze byc?? spotkaliscie sie z czyms takim??

Licze na pomoc bo jakdotad zawsze potrafiliscie zdiagnozowac usterke za co wielkie dzieki.

Czekam na sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastawnik pompy,wtrysk sterujacy a moze zupelnie cos innego .. zapinales Vag'a ....

a moze czujnik obrotów ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jeszcze nie bo nie mam kiedy podjechac.

Nastawnik zmieniany wiec to chyba nie to (mam nadzieje bo gwarancja sie chyba wlasnie skonczyla a na 1000 mnie za niego skasowali:/)

Moze to tem wtrysk bo cos mi juz kiedys niedomgal ale tylko tak ze czasem przeewal na chwile ale dalej bylo ok i nie gasl nigdy. Ale moze mu sie pogorszylo.

Jest moze ktos z lublina co moze polecic kogos kto dobrze by mi sprawdzil autko VAGiem??

Bo mam jednego mechaniora ale on taki sobie jest.[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 17:46 _________________________________________________No wiec dzis bylem na diagnostyce i okazalo sie ze to problem z elektryka. Nie stykaja gdzies kable od sterowwania pompa i jak mechanior poruszal mnimi przy silniku to jest ok tylko ze teraz musze znalezc elektryka ktory to naprawi jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...