Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Problem z filtrem paliwa


Szewczenko7

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie dzis robilem wymiane oleju oczywiscie filtra oleju ,powietrza a takze paliwa z tym ze tego ostatniego nie zdolalem wymienic poniewaz nie moglem go odkrecic i w zwiazku z tym pytanie...czy macie moze jakis sposob zeby go odkrecic nie wykrecajac wezykow czy jest to konieczne?prosze o podpowiedzi dzieki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie dzis robilem wymiane oleju oczywiscie filtra oleju ,powietrza a takze paliwa z tym ze tego ostatniego nie zdolalem wymienic poniewaz nie moglem go odkrecic i w zwiazku z tym pytanie...czy macie moze jakis sposob zeby go odkrecic nie wykrecajac wezykow czy jest to konieczne?prosze o podpowiedzi dzieki :wink:

2 osoby jedna trzyma góre , a druga rączkami odkręca filter jak niedasz rady rękami klucz do filtrów mile wskazany. Dobrze jest sobie odkręcić przewód do intercoolera wtedy będziesz miał więcej placu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem roznych sposobow a rekach nie ma co marzyc nie idzie tak mocno sie trzyma ze nie wiem jak mam go dkrecic mysle zeby powyjmowac wezyki i wziac go na stol moze wtedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak własnie dzisiaj wymienialiśmy takowy filter i poszedł dosc fajnie rączkami nawet bedz sciągacza.Tylko 4 ręce i troche siły..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja nie wiem jak ty to rekami wykreciles u mnie nie da rady a jesli bym probowal rekami to bym te wezyki z gory pozrywal przeciez to sie za dobrze nie trzyma :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja nie wiem jak ty to rekami wykreciles u mnie nie da rady a jesli bym probowal rekami to bym te wezyki z gory pozrywal przeciez to sie za dobrze nie trzyma :neutral:

Bo musza byc 2 osoby jedna trzyma za górę a druga odkręca filtr samemu tego niezrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na korpusie masz srube od odpowietrzania, w to miejsce ladnie tez pasuje klucz plaski, nie pamietam jaki ale napewno podpasujesz, na filtr opaska i sam dasz rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problem ... wbić w filtr śrubokręt i wykręcić go przecięż i tak do wyrzucenia.

U mnie już jest tylko wkład filtracyjny więć może nico prościej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...