Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Demontaż przedniej lewej lampy


pbuli

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli odkręciłeś cztery śróbki to pozostaje kostka.Należy delikatnie podważyć sróbokrętem tak na sztorc zaczep w kostce elek.

Czasami ciężej wyjąć wytczkę ale spróbuj delikatnie,usłyszysz delikatne trzaśnięcie i to TO.

Cięzko opisać to.

jak masz kostkę i i klips wkładasz sróbokręt od czoła/tam gdzie jest szpara i pchasz w dół delikatnie[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2008, 22:09 _________________________________________________jak nie dasz rady juro mogę zrobić fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam tylko dwie śruby widzę :wallbash: a mam żle spasowaną lewą lampę, jak ją poprawić gdzie tam są jeszcze dwie śrubki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj mniej więcej w miejscu zaznaczonym strzałką

http://img143.imageshack.us/my.php?image=073yn0.jpg

Zdejmij czarną osłonę która jest po prawej od grotu strzałki - ułatwi to poszukiwanie śrub które są dość głęboko

(Jesli już odnajdziesz tą srubę to nie musisz jej odkręcać do końca, wystarczy poluzować aby wyjąć reflektor )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam tylko dwie śruby widzę :wallbash: a mam żle spasowaną lewą lampę, jak ją poprawić gdzie tam są jeszcze dwie śrubki?

Masz dwie śruby do góry - na uchwytach reflektora, oraz dwie na dole (tych nie wykręca się całkowicie). Jedna jest po lewej stronie lampy (blisko chłodnicy) natomiast do drugiej jest nieco utrudniony dostęp - znajduje się między tyłkiem lampy a zbiorniczkiem znajdujacym się tuż za nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam tylko dwie śruby widzę :wallbash: a mam żle spasowaną lewą lampę, jak ją poprawić gdzie tam są jeszcze dwie śrubki?

reflektor.jpg

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjąłem dzięki za wskazówki, ale nie spasowałem lampy żeby prawidłowo leżała :wallbash: :wallbash: czyby było bum :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A czy tak samo jest w B7. Muszę wymienić żarówki od bi-ksenonów i nie wiem jak się do tego zabrać.

W serwisie powiedziano, że trzeba demontować przedni zderzak :(

Dziękuję

Koczis81

Z tego co się orientuje to tak niestety jest

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

odsiweze troche temat .... :hi:

Czy afktycznie zeby wyjac lampe Xenon to musimy demontowac zderzak?? czy jednak wyciaga sie ja tak ja na rysunku przedstawionym powyzej???? TEMAT PILNY prosze o odpowiedzi!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

odsiweze troche temat .... :hi:

Czy afktycznie zeby wyjac lampe Xenon to musimy demontowac zderzak?? czy jednak wyciaga sie ja tak ja na rysunku przedstawionym powyzej???? TEMAT PILNY prosze o odpowiedzi!!!!!!

Jest tak jak na rys powyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...