Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kolektor założony walczyłem prawie 2 dni musiałem zdjąć i turbinę i wydechowy , bo imbusy zapieczone jakieś ;/ , poza tym stary kolektor dolotowy był tak zapchany ze masa ;/

p1040312.jpg

p1040313z.jpg

Opublikowano

zmiany coraz lepsze, a teraz dodatkowo więcej powietrza dostanie silnik

tylko na łączniu turbiny z katem mogłes dać mniej silikonu, a najlpeij zastosować uszczelkę, ori niewiele kosztuje

Opublikowano
  • Autor

Mam wtryski 216 i wczesniej jak mu dalem po garkach to puszczal straszne baki, a teraz juz nie ;p

Opublikowano

no to teraz wykrzesa te 130 pare kuca :kox:

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy ;) heheh czy bedzie 130 ;p

Brak kata ,

brak egru

kolektor awx

wtryski 216

Powinno chyba styknac na 130 ?

A na wskazniku doladowania pompuje cvzasami do 1bara to normalne ?

Opublikowano

zobaczymy ;) heheh czy bedzie 130 ;p

Brak kata ,

brak egru

kolektor awx

wtryski 216

Powinno chyba styknac na 130 ?

A na wskazniku doladowania pompuje cvzasami do 1bara to normalne ?

to teraz ci powinno wypluć ok 110km na hamowni bo tyle dmucha seria w AFNie :decayed: mysle że 130 osiagniesz no chyba że pompa cos niedomaga

Opublikowano
  • Autor

A tak wygląda kolektor po 14 latach tyrania ;)

p1040334.jpg

p1040335p.jpg

p1040336e.jpg

p1040337u.jpg

Opublikowano

ale syf... :decayed:

Opublikowano

u mnie bedzie to samo :kox:

Opublikowano

az sie boje swojego zdjąć :kwasny:

Opublikowano

u mnie bedzie to samo :kox:

spal w nim z litr benzyny na kilka razy, potem na goracego karchera przeplatajac to spsikaniem srodka jakims specyfikiem do mycia silnikow, potem znow karcher na goraco i na koniec opukac deliaktnie mloteczkiem i mozna jeszcze jakims wyciorem druciakiem wyszurac :good:

wczoraj cwiczylem to u siebie z kolega solarem, wyczyscil sie bardzo si :naughty: aa i wezyk od EGR od razu zaslepilem :good:

Opublikowano
  • Autor

Ja założyłem Kolek AWX ;)

p1040312.jpg

Opublikowano

Ja założyłem Kolek AWX ;)

p1040312.jpg

czuc roznice? tylko szczerze :mysli: :mysli:

Opublikowano

Witam!!!

Bardzo mnie interesuje to podszybie. Od czego to jest od B6?? Chętnie u mnie też bym to sobie zrobil. Czekam na odpowiedz.

Pozdrowionka!!

Opublikowano

Witam!!!

Bardzo mnie interesuje to podszybie. Od czego to jest od B6?? Chętnie u mnie też bym to sobie zrobil. Czekam na odpowiedz.

Pozdrowionka!!

to ze skody felici podszybie jest :good::naughty:

Opublikowano

mrogal przestań :polew:, no nad EGr też myślałem, widziałem na allegro zaślepki i chyba założę :good:

Opublikowano

mrogal przestań :polew:, no nad EGr też myślałem, widziałem na allegro zaślepki i chyba założę :good:

oj drocze sie, przeciez wiem ze to z fiata siena :good:

a teraz jak masz temat EGR rozwiazany?? w kolektorze z AWX nie ma miejsca na EGR tam gdzie jest w b5 ? :mysli:

Opublikowano

mrogal przestań :polew:, no nad EGr też myślałem, widziałem na allegro zaślepki i chyba założę :good:

oj drocze sie, przeciez wiem ze to z fiata siena :good:

a teraz jak masz temat EGR rozwiazany?? w kolektorze z AWX nie ma miejsca na EGR tam gdzie jest w b5 ? :mysli:

dlaczego po prostu szefa nie zapytasz :cool1:

:decayed::polew:

Opublikowano

mrogal przestań :polew:, no nad EGr też myślałem, widziałem na allegro zaślepki i chyba założę :good:

oj drocze sie, przeciez wiem ze to z fiata siena :good:

a teraz jak masz temat EGR rozwiazany?? w kolektorze z AWX nie ma miejsca na EGR tam gdzie jest w b5 ? :mysli:

dlaczego po prostu szefa nie zapytasz :cool1:

:decayed::polew:

szefa? Cieee -ehe?? :mysli:

Opublikowano

szefa? Cieee -ehe?? :mysli:

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.