Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No i po 2 dniach walki wsadziłem 4XElektryke

Dolna rozpórka

I załozyłem 18 S-Line ;)

Co do elektrycznych szyb to curwaaaa nigdy więcej, musiałem wybebeszyć cały środek żeby było jak ori (wyciągnąć stara wiązkę położyć nowa wszystko pozapinać w ori miejscach itp itd 2 dni walki !!!!

kuzwa troche cie ponioslo.. :thumbup: ja mam bose do zalozenia i tam jest to samo caly sierodek do wywalenia, ale ja sam wyciagalem kable z auta to wiem juz co i jak beby bylo chociaz troche szybciej, a jakie et masz tych felg?

ET 43 ;)

I jest git

Teraz tylko wypastowac i dekielki kupic ;/

Opublikowano

No i po 2 dniach walki wsadziłem 4XElektryke

Dolna rozpórka

I załozyłem 18 S-Line ;)

Co do elektrycznych szyb to curwaaaa nigdy więcej, musiałem wybebeszyć cały środek żeby było jak ori (wyciągnąć stara wiązkę położyć nowa wszystko pozapinać w ori miejscach itp itd 2 dni walki !!!!

kuzwa troche cie ponioslo.. :thumbup: ja mam bose do zalozenia i tam jest to samo caly sierodek do wywalenia, ale ja sam wyciagalem kable z auta to wiem juz co i jak beby bylo chociaz troche szybciej, a jakie et masz tych felg?

ET 43 ;)

I jest git

Teraz tylko wypastowac i dekielki kupic ;/

jakies dystanse?

Opublikowano
  • Autor

nie

Opublikowano

nawet opone z tyłu mamy taka samą Continental??

Opublikowano
  • Autor

nawet opone z tyłu mamy taka samą Continental??

hehe

Nie bo Pirelli ;p

Opublikowano

bieżnik prawie identyczny :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowe Fotki Str.1

Opublikowano

fajnie to wygląda

a myślałeś żeby te tylne ledy lekko przyciemnić wtedy byłby :kox: bo ciut jasne są do koloru nadwozia

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowe modziki :

Ramki klubowe ;)

błyszczące słupki

Głośniki wysoko-tonowe w miejscu korbek ;)

Guziczek TAXI

dsc00139qz.jpg

dsc00140x.jpg

dsc00141v.jpg

dsc00143g.jpg

dsc00144ul.jpg

dsc00145h.jpg

dsc00122hw.jpg

dsc00123wp.jpg

dsc00126ed.jpg

dsc00128se.jpg

dsc00129js.jpg

dsc00131jq.jpg

dsc00133tu.jpg

dsc00136uo.jpg

dsc00137d.jpg

Opublikowano

te wysoko tonowki mogly byc troszke wieksze zeby zakryly odcisk po korbie, ale ogolnie git! co podlanczas pod taxi?

Opublikowano

te tweetery nie powinny być skierowane w stronę uszu słuchającego? :mysli:

ja bym tutaj te halo wypierdzielił :disgust: psuje cały efekt samochodu..

Opublikowano

dsc00133tu.jpg

dsc00136uo.jpg

Nie myślałes o tym, by ramkę "oka proroka" dać na czarno?

Opublikowano
  • Autor

Po Małym Pucowaniu ;)

p1040998o.jpg

p1040997.jpg

p1040996e.jpg

p1040994y.jpg

p1040992e.jpg

p1040990r.jpg

p1040988e.jpg

p1040981f.jpg

p1040976.jpg

Opublikowano

musze swojego tez tak wypucowac...

Opublikowano

takie ładne autko, tak ładnie wypucowane a wycieraczki w nogach od uja... :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

takie ładne autko, tak ładnie wypucowane a wycieraczki w nogach od uja... :wallbash:

Oj tam czepiasz sie niemoge znalesc jakis ładnych ;/

Poza tym ciagle z czegos niezadowolony jestes ;/

Opublikowano

Poza tym ciagle z czegos niezadowolony jestes

wydaje ci się :wink4: przecież całokształt mi się podoba i zawsze podziwiałem ile pracy włożyłeś w to auto :good:

Opublikowano

takie ładne autko, tak ładnie wypucowane a wycieraczki w nogach od uja... :wallbash:

Oj tam czepiasz sie niemoge znalesc jakis ładnych ;/

Poza tym ciagle z czegos niezadowolony jestes ;/

nie masz ich zmieniac tylko wyprasowac :polew:

Opublikowano
  • Autor

takie ładne autko, tak ładnie wypucowane a wycieraczki w nogach od uja... :wallbash:

Oj tam czepiasz sie niemoge znalesc jakis ładnych ;/

Poza tym ciagle z czegos niezadowolony jestes ;/

nie masz ich zmieniac tylko wyprasowac :polew:

Hhehehe niewiem c im sie stalo ale marszczą sie ;/ a kupilem najdrozsze z allegro ;/

Opublikowano

a sprawdzałeś może ile kosztują w aso? a może to najwyższy czas by kupić battalionowe? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.