Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co ty masz za Lusterko Samo ściemniające? z b6?

W B5 po lifcie też były takie lusterka, wiem bo mam :tongue4:

Opublikowano

co ty masz za Lusterko Samo ściemniające? z b6?

W B5 po lifcie też były takie lusterka, wiem bo mam :tongue4:

niewierze Ci, wez pokaz :tongue4:

Opublikowano

były były :tongue4:

Opublikowano

Damian a auto nie bylo czasem na allegro?

chodzi ci chyba o auto grm-a :wink4:

Opublikowano

chodzilo, dawno....

Opublikowano

były były :tongue4:

dodam tylko że w poliftach ściemniające były wewnętrzne i zewnętrzne :naughty:

Opublikowano

były były :tongue4:

dodam tylko że w poliftach ściemniające były wewnętrzne i zewnętrzne :naughty:

dokładnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Mi się ściemnia tylko wewnętrzne ;)

Opublikowano

ale masz ori z b5 czy jakies inne? i jak to sie podlancza?

Opublikowano
  • Autor

ale masz ori z b5 czy jakies inne? i jak to sie podlancza?

Z B5 po lifcie :

Plus i minus po stacyjce i tyle ;)

Opublikowano

Gdzie kupiłeś te lampy na tył?

Musiałeś ciąć nadkola żeby dopasować przednie, poliftowe lampy?

Opublikowano

ale masz ori z b5 czy jakies inne? i jak to sie podlancza?

Z B5 po lifcie :

Plus i minus po stacyjce i tyle ;)

a mocowanie pasuje p&p czy trzeba cos przerabiac/kleic?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

ale masz ori z b5 czy jakies inne? i jak to sie podlancza?

Z B5 po lifcie :

Plus i minus po stacyjce i tyle ;)

a mocowanie pasuje p&p czy trzeba cos przerabiac/kleic?

Wszystko P&P (jedynie osłonka na przewody lusterka trzeba było troszkę spiłować bo była delikatnie za długa o mi się nie chciało sprawdzać w podsufitce dlaczego :kox:)[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 08:22_________________________________________________Ostatnio Wleciały

1. Boczek bagażnika z Polfita (z klapka)

2. Wymiana Tylnych Tarcz, klocków, tłoczków, uszczelniaczy, łożysk, pierścień ABS, uszczelki. Renowacja zacisków, jarzm i osłon tarcz

3. Subwoofer z Avanta, wzmak bose z A8 D2

Opublikowano

3. Subwoofer z Avanta, wzmak bose z A8 D2

podlaczyles juz to? jak gra? sprzedawales ostatnio guzik od Taxi? bo byl na allego a fotki identyczne jak te co kiedys?

Opublikowano
  • Autor

Gra gites wszystko schowałem w boczku poliftowym z klapką :D TAXI Niesprzedawałem[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 08:38_________________________________________________

Gra gites wszystko schowałem w boczku poliftowym z klapką :D TAXI Niesprzedawałem

Zdecydowałem się na wzmacniacz z A8 bo jest tani jak ..... za BOSE Zapłaciłem 50zł z wysyłka ;) 6kanałów 2 kanały subwoofer wiec o wiele lepszy niż ten z B5

Opublikowano

widziales u mnie w watku jak byla walka z tym bose i po wylaczeniu nawet fajnie to gra....

Opublikowano
  • Autor

Ja mam symphony II tam trzeba podać masę na pin bose, poza tym przód mam pod radio tylne w drzwiach pod wzmaka z tylnej półki pod wzmaka i do tego subwoofer dwu cewkowy bo dwa kanały i teraz gra ładnie ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sorki, że nieco odbiegnę od tematu..... STARY ALE BRYKA, aż mi szczena opadła.... :blink: GRATULACJE !!!!!! i wielki szacun. :hi:

Opublikowano

MEGA podobują mi się : felgi, skóra i lampy przód - chyba już wiem czego u mnie brak poza mocą :)

Opublikowano
  • Autor

A dzięki, dzięki ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.