Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 - II lift] Automatyczne ustawianie zegara i daty.


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że ostanio pojawiły się zblizone tematy - czyżb jakaś plaga? A no było tak że Auto wieczorem wstawiłem do garażu na drugi dzień po południu przychodzę a tu - czas 0:00 data jakaś maj 2001 chyba i co najważniejsze zniknęła ta wierzyczka od radiowego nastawiania. Co by było mało to licznik dzienny kilometrów też się skasował. Dlaczego się to samo tak porobiło? Ma ktoś jakieś sugestie? No i teraz prośba o pomoc - jak włączyć tą wierzyczke (automatyczne nastawianie) bo narazie zegar datę poustaiwłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasem na 1-2 dni wieżyczka znika.

Nie wiem od czego to zależy, nie potrafię kontrolować.

Pojawia się samoczynnie.

Nagęgałem, ale właściwie chcę podpiąć się do pytania :razz:

Noooo.... Bratpit poniżej ma niestety rację :oops:

Prośba do Moda o podpięcie do pierwotnego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ostanio pojawiły się zblizone tematy - czyżb jakaś plaga? A no było tak że Auto wieczorem wstawiłem do garażu na drugi dzień po południu przychodzę a tu - czas 0:00 data jakaś maj 2001 chyba i co najważniejsze zniknęła ta wierzyczka od radiowego nastawiania. Co by było mało to licznik dzienny kilometrów też się skasował. Dlaczego się to samo tak porobiło? Ma ktoś jakieś sugestie? No i teraz prośba o pomoc - jak włączyć tą wierzyczke (automatyczne nastawianie) bo narazie zegar datę poustaiwłem.

wyglada na to ze masz problemy z AQ .... (co do tego samoczynnego kasowania)

co do antenki to u mnie czasami (vardzo rzadko) znika i potem sie pojawia.

Ostatnio wyjąlem bezpiecznik od zegarów, włozyłem i zresetowalo ustawienia godziny i kalendarza ... po 2 minutkach pojawila sie antenka i wszsytko sie samo ustawilo .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powielam tematu bo tamten był o nastawianiu - wiem jak to zrobić oraz jak wyłączyć wyświetlanie daty. Mi chodzi o to dlaczego się zegar data i licznik dzienny km zresetowało oraz jak załącza się ta antenka - czytałem w niemieckiej instrukcji i na ile ten techniczny bełkot rozumiem to powinno się to włączyć automatycznie. Co do Akku to odpalia bardzo ładnie napięcie trzyma no ale jeszcze posprawdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy już ktoś wie jak uruchomić tę antenkę przy zegarku bo po odłączeniu akumulatora

też u mnie zniknęła i muszę ustawiać go ręcznie a fajnie jak ustawia się sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy już ktoś wie jak uruchomić tę antenkę przy zegarku bo po odłączeniu akumulatora

też u mnie zniknęła i muszę ustawiać go ręcznie a fajnie jak ustawia się sam.

sama sie właczy jak sygnał bedzie wystarczajaco silny ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie sama sie załączy

Tylko czemu mi się zersetował dzienny licznik km tego nie wem i pozostanie zagadtką pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur, jedynie jakis chwilowy spadek napiecia....

antenka tak jak pisze spanky wlancza sie sama...manualnie mozna ja tylko wylaczyc

Wyłączyć - tzn jak? przez manulane nastawienie? w kaliningradzie nie żyjemy i moskiewskiego czasu nie mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja tez mam z ta antenką przeboje. Prawdopodobnie nie mam zasięgu, albo jego wbudowana antena ma jakis feler. Wiem natomiast gdzie jest zasięg w Wawie. Antenka pojawia się prawie zawsze po zaparkowaniu przy pomniku NIKE na Nowym Zjeździe. Po złapaniu zasięgu trzyma 3-5dni i znów znika. Pewnie na zachodzie kraju z zasięgiem jest lepiej, swoją drogą - ciekaw jestem jak jest w Lublinie czy Suwałkach???

Pozdrawiam

MASA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mam to szczęście, że po zniknięciu antenki zostaje czas prawidłowy (może brakuje tylko tej dokladnosci do 0,00000000000001sec. - ale nie jest to zbyt dokuczliwe)

Pozdrawiam

MASA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...