Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Problem z licznikiem


robo1

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem z licznikiem -jadac normalnie normalnie czasami zaczynają gdrgac wszystkie wskazówki tzn,predkosc np. z 80 skacze na 180 i staje w miejscu nieruchomo,albo zaczyna drgac wskazówka poziomu paliwaw ta i z powrotem,pojawia sie tez komunikat ze jest za wysoka temperatura płynu chłodniczego,wskaznik obrotomierza tez warjuje np.zatrzymuje sie na 6000 tysiacach obrotów i staje w miejscu ,znowu czasami dzieje sie to wszystko naraz ,zapomniałem jeszcze dodac ze kasuje sie sam odlicznik kilometrów a czasami nawet gasnie licznik kilometrów,wraz z odlicznikiem i zostaje to tak na kilka kilometrów a po paru kilometrach wszystko sie włacza i zaczyna wszysko normalnie działac na pare kilometrów a a nawet 100-200 metrów-i niewiem czy problem tkwi w zepsutej szafie,czy moze jest gdzies zwarcie w instalacji elektrycznej -ale jak sie to dzieje to samochod ma jak najbardziej prawidłowe obroty i pracuje normalnie i nic sie nie dzieje-jesli byscie mogli mi dac kontakt z ludzmi którzy sie zajmuja naprawa liczników najlepjej w warszawie,a nawet gdzies w kraju-jesli mieliscie podobny problem to napiszcie-pozdrawiam Robert z warszawy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat. Mam ten sam problem tylko że wyłącznie z obrotomierzem.

Jeżeli ktoś zna osoby naprawiająe liczniki w Warszawie lub Lublinie to proszę o info.

PS.Ja mogę podac kontakt do osób z Radomia co naprawiają liczniki.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz VAG'a i zobacz czy są jakieś błędy u mnie był błąd pamięci.

Miałem podobną usterkę tzn. w czasie jazdy opadały mi wskazówki prędkość i obroty do zera i licznik wtedy nie liczył przejechanych kilometrów. Wgrano (wymieniono) mi wsad pamięci licznika i usterka zniknęła.

U Ciebie może być inna przyczyna, nie wiem czy to coś pomoże ale spróbuj przeczyścić styki na kostkach przy liczniku - psiknij kontaktem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje VAG i test zegarów i błędy :wink4:

Mało możliwe żeby aż tyle czujników siadło w tym samym czasie więc obstawiam licznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu od niedawna mam taki sam problem jak pablo_9 podczas jazdy na ułamek sekundy opadaja mi wskazówki i podświetlenie deski i nie działa licznik główny( dzienny nabija normalnie a wczoraj padł mi chyba czujnik poziomu paliwa bo wskazówka szaleje. może macie kogoś konkretnego w wawie co zrobi z tym porządek.

Pozdrawiam :> szczęśliwy nabywca AUDI A4 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kolega wesz82 napisał co na wstępie trzeba zrobić. Więc podpinajcie i jak nie pomoże to dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...