Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Warsztat w Koninie (wlkp)


tooofer

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

czy znany wam jest warsztat montujacy instalacje gazowe w koninie ( ul. przemyslowa 110) nalezacy do lukasza walesy?

montuja tam brc sq 24 za 2700 pln ze zbiornikiem toroidalnym.

czy mam zwrocic uwage na inne elementy tej instalacji?

czy to dobra cena, oczywiscie jesli monaz i serwis beda na dobrym poziomie?

pzdr

tooofer

ps a moze znasz cos innego w promieniu 50 km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej sekwencje zakładałem u gostka z Sompolna. W rozmowie koleś wydaje się bardzo kumaty, po za tym od wielu ludzi słyszałem o nim pozytywne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Labiel jaka instalacje zalozyles u pana Marcina i ile za nia dales, mam ten sam silnik co ty i tez mysle o gazie, wiem, ze facet sie przyklada do pracy, ktora wykonuje poniewaz poprawial mi instalacje w golfie, ktora zamontowal poprzedni wlasciciel u jakiegos czarodzieja :witch1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekwencję oczywiście. Kosztowała mnie 2.300. Zbiornik oczywiście w kole, sterownik Stage 300, reduktor Zavolin (czy coś takiego) i chyba wtryski Rayl - nie mam przy sobie akurat homologacji więc jeśli będzie cie to interesowało, mogę napisać później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

Reduktor: ZAVOLI ZETAN

Wtryski: RAYL

Zrobiłem na tym już ponad tyś km. Spalanie jakie do tej pory obserwowałem było w granicach 12 litrów gazu przy jeździe miasto/trasa 50/50. Dodam jeszcze że sporo rzeczy miałem nie zrobionych bo brak mi było czasu. Dopiero teraz wymieniłem termostat bo nie trzymał temperatury, filtr powietrza, olej na półsyntetyk Volvalina. W najbliższym czasie przymierzam się jeszcze do zmiany świec i ewentualnie kabli. Zobaczymy w jaki sposób wpłynie to na spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...