Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przegląd samochodu z napędem quattro


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

za 3 tyg mam przeglad i tez sie własnie zastanawiałem jak to jest......czyli najlepiej sprawdzic hamulce na drodze..bedzie najpewniej;P

nie wiem jak by to miało wyglądać by mogło być miarodajne :wink:

Napisałem jak to wygladało u mnie w UK ale watpie żeby w PL cos takiego stosowali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od 5 lat wjeżdzam na normalny przegląd bez udziwnień:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od 5 lat wjeżdzam na normalny przegląd bez udziwnień:whistling:
:whistling:

Podejrzewam że nie wiedziałeś jak się to ma do quattro, i poprostu jeździłeś na przeglądy. Ja też bym pojechał normalnie i słowa bym się nie odezwał, gdyby mnie mechanik samochodowy nie uświadomił... Dopiero wtedy mówiłem przy przeglądach że mam quattro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, troche czasu tu siedze juz na forum i ten temat sie powtarza co roku:wink: ale tak jak kolega wczesniej wspomniał o uślizgach, to bedzie tak samo na tej rolce, przecież nie kręcisz na niej jakos nadmiernie długo i szybko by to wpłyneło na napęd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze jakby mialo sie cos stac to przy kazdym hamowaniu z wiekszych predkosci cos moglo by sie porypac, wiadomo ze abs jest ale nigdy nei jest az tak precyzyjny zeby shamowac rowniutko obydwie osie, wiec na pewno z jakas roznica wieksza badz mniejsza przez krotki ulamek sekundy w czasie hamowania mamy podobna sytuacje kiedy dwie osie maja rozne predkosci obrotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...