Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] [B5 AKN] Moja A4, 2.5 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Moją A4 kupiłem "przez przypadek" bo szukałem Passata :) Ale, że się trafiła to trzeba było skorzystać z okazji. Samochód jest w niemal idealnym stanie i co najważniejsze to z silnikiem póki co żadnych kłopotów nie mam.

Niektóre elementy wyposażenia:

Silnik: 2.5 TDI AKN 150km

Skrzynia: manual 6-biegów

Skórzana tapicerka

4xPP (chyba)

Pakiet elektryczny (szyby, przyciemniane i podgrzewane lusterka)

Domykanie szyb z pilota

Seryjnie obniżone zawieszenie o 20mm (w książce jest napisane, że to sportowe zawieszenie :gwizdanie:

Ori przyciemniane szyby

Tłumik :kox::polew:

Felgi 16'' 215/55

p1010001jk7.th.jpg

p1010002pe9.th.jpg

p1010003ur3.th.jpg

p1010004bi2.th.jpg

p1010005nk6.th.jpg

p1010006cz5.th.jpg

p1010007al1.th.jpg

p1010008xu8.th.jpg

Krytyka mile widziana :decayed::kox:

Opublikowano

O prosze! Sliczna bryka. Srodek wypas na zewnatrz tez! Jedynie co mi przeszkadza to ten grill zmieniaj sztybciutko bo troche szpeci! A i jak fele dasz wieksza 17' to bedzie miodzio

Opublikowano

Oo bardzo ładny środeczek :th:

Bardzo ładny kolor wnętrza i widać ze zadbane ..skórka nie wygnieciona . :decayed:

Ładny kolor autka :th: Tylko grill zmień na S4 bedzie wyglądał duzo lepiej niz ten obecny :wink4:

Chromowe ramki wokół szyb były ori czy doklejałeś ? :przebiegly:

Sciema szybek :th:

Brakuje wiekszej feli np. 17' :naughty:

Kolor i srodek ..bajka :>

Opublikowano

Środek na dużym wypasie, bardzo mi się podoba.

Heh, czytam o grillu powyższe posty i fakt, jest to piach w oczy dla bardzo wielkiej liczby Użytkowników Forum... hmmm, dla mnie też :)

Ładna bryka, oby się dobrze sprawowała!

Opublikowano
  • Autor

raggaman te ramki było oryginalne, w sumie tylko ten grill poprzedni właściciel zmienił, a tak poza tym wszystko raczej ori :)

Opublikowano

Fajny znaczek z tylu.. TDi

:mysli:

Opublikowano

Samochód jest w niemal idealnym stanie i co najważniejsze to z silnikiem póki co żadnych kłopotów nie mam.

Krytyka mile widziana :decayed::kox:

Krytyka :kox: :kox:

mateo na spocie jak byłes to motorek Ci chodził jak, nie obrazając, 1.9 TDI :tongue4:, ale to moze wina tego "paliwa" które lałeś :gwizdanie:

Z wypasu który masz zapomniałes napisac o skórce, ale to i tak zadna rewelacja :naughty:

A teraz powaznie... grill mi sie nie podoba :thumbdown:

Opublikowano

Jesli chodzi o auto, to wszystko super :) Tylko nie ujawniaj swoich tablic rejestracyjnych na zdjęciach.

Opublikowano
  • Autor

slaweq czemu na ostatnim spocie w wiekszym gronie stwierdziliscie, ze pracuje normalnie??

Opublikowano

mateo na ostatnim spocie chodził juz normalnie, tak jak ma być :th:

Mój poprzedni post był pół zartem, pół serio :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ok. nie przyprawiaj mnie więcej o zawał :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.