Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Centralny zamek


Gość henias87

Rekomendowane odpowiedzi

da rade, mam tak zrobione, poszukam opisu gdzie sie podpiac i wysle[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2008, 19:03 _________________________________________________A4 (rok 94-99) Otwieranie masą i zamykanie masą. Wepnij się między drzwiami kierowcy i centralką centralnego zamka przy 6 pinowej wtyczce pod deską rozdzielczą. Kolory w zależności od rocznika. Otwieranie- szaro-biały lub żółto niebieski, zamykanie - brązowo-szary lub czerwono- niebieski. Rocznik 94-96 ma zamek pneumatyczny sterowany naprzemiennie+-. Trzeba przeciąć przewód zielono - niebieski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego najpierw kup sobie centralke do sterowania z pilota wraz z pilotami a dopiero potem podlanczaj :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Panowie!

założyłem sobie alarm ze sterowaniem CZ na pilota, fajne to jest szyby i szyber zamyka cacy, ale czasami centralnemu zdarza się nie zadziałać, znalazłem w instrukcji alarmu żeby wydłużyć impuls zamka do 3,5s \ i tu moje pytanie, czy ktoś wie o co chodzi, jak to zrobić?

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałeś napewno do alarmu opis programowanie pilotów ale według mnie jak ci zamyka i tylko czasem nie chce zadziałać problem to jakaś przerwa w obwodzie może podczas podłanczania powstał zimny lut albo standardowy problem wyłamanych lutów w pompce centralnego wystarczy przylutować i jak ręką odjął :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

Pablo dzięki za podpowiedź, alarm już przeprogramowałem i zaczęło działać, cały dzień było ok! tzn, do pierwszego zacięcia ale wtedy z kluczyka też się nie chciał otworzyć, otwierały się tylko drzwi kierowcy no i tu się podłamałem, sprawdzę te luty, może to to. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...