Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy takie felgi z ET 29 podejdą do b8?


edomd

Rekomendowane odpowiedzi

Na 90% , będą tarły o nadkole. Sam niedawno przerabiałem ten temat szukając felg.

8,5'' przy tym ET to do a5 jest felga, w a4 bedzie za bardzo wystawać:(

Sprzedawca ma racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymyslacie, ja mam 9,5 cala ET 28 i jezdzę, a opona to 235/35/19 :D tylko, ze ja mam B5 a nie wiem czy są mniej lub bardziej pojemne w B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymyslacie, ja mam 9,5 cala ET 28 i jezdzę, a opona to 235/35/19 :D tylko, ze ja mam B5 a nie wiem czy są mniej lub bardziej pojemne w B8

Niezła konfiguracja,

ja po założeniu opony 225 na felge 8'' dołuje się że jest za bardzo naciągnięta:) 235 na 9,5 to juz jest mega hardcore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 225/45-17 na 8" feldze i jest w sam raz, wiec nie rozumiem w czym problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 225/45-17 na 8" feldze i jest w sam raz, wiec nie rozumiem w czym problem ?

W niczym.. po prostu wcześniej miałem 245 o optycznie koło lepiej wypełniało nadkole za pewne kwestia przyzwyczajenia

mega hardcore to jest przy 8,5 cala opona 185/35/17 :)

http://img825.imageshack.us/img825/5198/818530r17595.jpg

To juz jest czyste szaleństwo..:)

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ET było by naj bardziej pasowne do B8 ,jestem w trakcie poszukiwania felg i nie wiem jakie ET było by ideale do felgi 18tki Podajcie prosze jakies przykłady na jakich wy smigacie?i jak sie na takich felgach jezdzi dzięki.....

---------- Post dopisany 27-06-2012 at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2012 at 22:52 ----------

Wie może ktoś jak wymienić obudowe lusterk,chciałbym wymienic na srebrne i nie wiem czy trzeba sciagnac tapicerke aby je wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...