Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak włączyć spryskiwacze reflektorów ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

mam problem bo mam xenony tylko nie wiem jak się wlącza spryskiwacze do nich? do góry jest na przednią szybe, na dół na tylnią a jak na lampy?

Opublikowano

chwile dłużej przytrzymaj manetke tak jak pryskasz przednie szyby:wink: warunek konieczny włączone światła mijania:wink:

Opublikowano

jak będzie za mało płynu w zbiorniczku to też nie zadziałają :wink:

Opublikowano
jak będzie za mało płynu w zbiorniczku to też nie zadziałają :wink:

:grin: ....albo będą same zaślepki w zderzaku :wink:

Opublikowano

ładnie koledze życzysz :decayed:

Opublikowano
jak będzie za mało płynu w zbiorniczku to też nie zadziałają :wink:

:grin: ....albo będą same zaślepki w zderzaku :wink:

..albo do MCE nie podpięte:wink: czemuś Wladi na zlocie nie mówił by sie lukneło tam i ówdzie:decayed: wydłub lampe od strony kierownika i luknij czy masz 2 pompki

Opublikowano
  • Autor

dzieki wielkie wszystkim za informacje :) wieczorem sprawdzimy co z tego wyjdzie :)

  • 6 lat później...
Opublikowano

Witam Panowie, 

Stary temat, ale może ktoś pomoże. Mianowicie, mam też problem ze spryskami przednich reflektorów, jak przytrzymam manetke, spryskiwacze się wysuwają, ale nie pryskają. W czym może być problem? Albo czy ja coś źle robię? Auto to Audi A4 b8 w sedanie. 

Pozdrawiam

 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

One się wysuwają pod ciśnieniem z pompki mechanicznie, czyli zaślepione lub zatkane końcówki spryskiwaczy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kto wie, jak zdemontować spryskiwacz reflektora?

Jak wleję płynu to nie trzyma prawy spryskiwacz i płyn leje się przez dysze.A może zaślepić całkiem?Chociaż na allegro znalazłem nowy za 60 pln , ale nie wiem jak sie demontuje stary.

Może ktoś pomoże.

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 31.05.2019 o 23:05, zbych4000 napisał:

Kto wie, jak zdemontować spryskiwacz reflektora?

Jak wleję płynu to nie trzyma prawy spryskiwacz i płyn leje się przez dysze.A może zaślepić całkiem?Chociaż na allegro znalazłem nowy za 60 pln , ale nie wiem jak sie demontuje stary.

Może ktoś pomoże.

Dla potomnych.  Jak otworzysz klapke spryskiwacza w zdrzaku,  sa tam dwa zatrzaski,  na gorze i na dole,  po odblowowaniu wpychasz caly spryskiwacz do wnetrza.  Zeby odpiac wezyk, jest tam szybkozlaczka jak na przewodach powietrznych,  ciagnie sie do siebie po sprawie, ale jest krotki i ciezko to od gory wykonac,  choc sie da,  ale lepiej od spodu. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.