Skocz do zawartości
IGNOROWANY

IV VAG Meeting Bielawa


Chuck Norris

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem się zapytać czy ktoś się wybiera z naszego klubu. Z tego co przeczytałem impreza zapowiada się fajnie, więcej info w linku: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=20&t=435930

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z okolic Świdnicy, może ktoś kojarzy :), no to super, szkoda tylko, że mało Audi się chyba wybiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to również liczę i zachęcam innych, coś mi się obiło o uszy, że ECU Project ma być, ale nie wiem czy to prawda :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie też się wybiorę ! :wink: abym dokończył wszystko co zacząłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z okolic Świdnicy, może ktoś kojarzy :), no to super, szkoda tylko, że mało Audi się chyba wybiera.

Jedno audi więcej,ja też jade:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i żadnych ramek ani wlepek klubowych nie było, impreze można uznać za udaną, ale bez fajerwerków :).

Czerwone Corrado, które miało w okolicach 450km robiło wrażenie, brązowe vento czy żółte a3 na rotiformach. Była hamowania AGMA Tuning czy jakoś tak, koleś od Corrado mówił, że przekłamanie w jego aucie wyniosło +/- 20 km :o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda była w miare,choć trochę zimno,prawie spaliłem swoje zielone przy pomocy grilla i brakło mi 1 sekundy żeby wygrać zawody w zmianie koła na czas :kwasny: i doprawdy nie wiem czemu to żółte A3 wygrało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te żółte a3 wygrało na najładniejsze auto zlotu? Ja nie wiem, nie zostałem na ogłoszeniu wyników. Jeśli to Twoje auto w avatarze to widziałem ją, ale wlepy, ani ramek nie widziałem podobnie jak w pozostałych A4 na zlocie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i żadnych ramek ani wlepek klubowych nie było, impreze można uznać za udaną, ale bez fajerwerków :).

Czerwone Corrado, które miało w okolicach 450km robiło wrażenie, brązowe vento czy żółte a3 na rotiformach. Była hamowania AGMA Tuning czy jakoś tak, koleś od Corrado mówił, że przekłamanie w jego aucie wyniosło +/- 20 km :o.

Ja widziałem jedną A4 B6 w sedanie czarną z ramkami klubowymi na DSW o ile dobrze pamiętam.

Corrado fakt ładne, Vento z moich okolic miało 30 mm od ziemi, a Dzieciolowi należało się 1 miejsce w S&S.

Takie hamownie zawsze oszukują i nie dadzą dokładnych danych więc jak dla mnie to szkoda kasy na takie coś.

Ja stałem z ekipą opolskiego vaga z tyłu i też wlepek ani ramek nie mam. Ramek nie będe miał bo rej mam na taśmie która trzyma jak cholera a o wlepkach się pomyśli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te żółte a3 wygrało na najładniejsze auto zlotu? Ja nie wiem, nie zostałem na ogłoszeniu wyników. Jeśli to Twoje auto w avatarze to widziałem ją, ale wlepy, ani ramek nie widziałem podobnie jak w pozostałych A4 na zlocie :).

Tak,w avatarze to moje.Ramki mam czarne a wlepki nie mam.

A i pytanko,to żółte A3 jest malowane czy oklejone.Bo coś mi tu nie pasi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem jedną A4 B6 w sedanie czarną z ramkami klubowymi na DSW o ile dobrze pamiętam.

Corrado fakt ładne, Vento z moich okolic miało 30 mm od ziemi, a Dzieciolowi należało się 1 miejsce w S&S.

Takie hamownie zawsze oszukują i nie dadzą dokładnych danych więc jak dla mnie to szkoda kasy na takie coś.

Ja stałem z ekipą opolskiego vaga z tyłu i też wlepek ani ramek nie mam. Ramek nie będe miał bo rej mam na taśmie która trzyma jak cholera a o wlepkach się pomyśli :decayed:

To ja byłem :D. Z tego co pamiętam to jeszcze jedno auto było na rotiformach, fakt, a3 robiło wrażenie :).

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

Ja widziałem jedną A4 B6 w sedanie czarną z ramkami klubowymi na DSW o ile dobrze pamiętam.

Corrado fakt ładne, Vento z moich okolic miało 30 mm od ziemi, a Dzieciolowi należało się 1 miejsce w S&S.

Takie hamownie zawsze oszukują i nie dadzą dokładnych danych więc jak dla mnie to szkoda kasy na takie coś.

Ja stałem z ekipą opolskiego vaga z tyłu i też wlepek ani ramek nie mam. Ramek nie będe miał bo rej mam na taśmie która trzyma jak cholera a o wlepkach się pomyśli :decayed:

To ja byłem :D. Z tego co pamiętam to jeszcze jedno auto było na rotiformach, fakt, a3 robiło wrażenie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie ktoś miał filmik z imprezy, bo taki na pewno będzie to wrzućcie tutaj do wglądu :).

Na razie znalazłem ten, typowo amatorski, ale zawsze można coś zobaczyć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...