Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klocki hamulcowe


Zioba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

Mam pytanie.. Jakie klocki są z przodu w A4 B5 96r 1.9TDI 1Z?

Byłem pytać się w sklepie to mi powiedział, że są dwa rodzaje i mam mu przynieść stary.. A że będę to sam robił i sklep jest oddalony ode mnie 20km i nie mam jak mu starego zawieźć..

Jesteście w stanie dokładnie określić jaki mam rodzaj? Tarcze mam pełne.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno wymieniałem klocki, powiedziałem w sklepie do jakiego modelu i nic nie mówił o 2 typach klocków. teraz patrze na pudełko i ja mam takie

http://allegro.pl/klocki-hamulcowe-audi-a4-passat-exeo-lucas-m-sport-i2244839465.html Mamy taki sam silnik i rok produkcji to mysle ze tez powinienes takie miec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz tarcze pełne to potrzebujesz klocków do tarczy 280 mm i do zacisków Lucasa z tłoczkiem 54mm. 2 typy to raczej na tył ale do przodu ?? Dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodziło mu o z czujnikami/bez czujników ?

---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 21:24 ----------

ja niedawno wymieniałem klocki, powiedziałem w sklepie do jakiego modelu i nic nie mówił o 2 typach klocków. teraz patrze na pudełko i ja mam takie

http://allegro.pl/klocki-hamulcowe-audi-a4-passat-exeo-lucas-m-sport-i2244839465.html Mamy taki sam silnik i rok produkcji to mysle ze tez powinienes takie miec :D

do 1z 96r klocki masz z czujnikami? mam ten sam rok i silnik i mam bez czujników, wiec nie radze się tym sugerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wymontowałem i pojechałem z kumplem kupić tak żeby na 100% procent pasowały. Ja w swoim też miałem bez czujników. Dałem 250zł za komplet TRW.

Dzięki koledzy za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem 250zł za komplet TRW.

kupiłes na przód i tył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 zł za klocki i tarcze przód TRW.

Wiem, że taniocha i że w sumie nie warto takich wkładać w porównaniu jak widzę co wkłada forumowicz Siemian. Widziałem go ostatnio pod Tesco w Bielsku.. Auto po prostu bajerka.. Super ten mat wygląda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...