Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co sądzicie o dedykowanych podłokietnich do Audii? Przykład z allegro


tytan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcialbym dokupic do swojej a4 (b5) przedni podlokienik (tylni jest zamontowany seryjnie).

Nie chce wydawac na to przesadnie duzo piniedzy (wiec oryginaly za 400zl odpadaja), ale tez nie chce tandety (wiec odpadaja wszelkie wynalazki uniwersalne).

Na Allegro znalazlem cos, co wydaje sie byc zlotym srodkiem, czyli nowy, dedykowany do konkrenego modelu podlokietnik.

Tutaj link do aukcji:

http://www.allegro.pl/item355877088_podlokietnik_passat_b5_i_audi_a4_wszystkie_kolory.html

NOWY podłokietnik do Passata B5 i Audi A4

Pasuje on do wszystkich modeli Passata B5 od 1996 do 2000 roku

Audi A4 wszystkie modele od 1994 do 2001 włącznie

Podłokietnik jest nowy kompletny

Posiada wszystkie elementy mocujące z śrubami włącznie

Co sadzicie o czyms takim? czy ktos moze tego uzywa? Jak wyglada jakosciowo i czy faktycznie jest zgodny z oryginalem? Chcialbym zachowac oryginalny wyglad wnetrza;)

Dziekuje z gory za pomoc i pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam cos takiego załozonego akurat nie z tej aukcji ale w podobnej cenie, uzywam go okolo 5 - 6 miesiecy i nic sie nie dzieje jestem zadowolony, mam czarny podłokietnik co prawda planuje podjechac do tapicera i zeby obsyl mi go w kolorze tapicerki tylko narazie nie mam czasu na forum chyba w warsztacie jast ois jak go zamocowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, ja tez mam taki podlokietnik juz ponad 20miesiecy, jest wytrzymaly: zona i znajomi caly czas sie na nim podnosza :D Polecam jako tania alternatywe. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

ja rowniez neistety nie mam przedniego podlokietnika i ten na aukcji uwazam za ciekawa opcje i chetnie bym sie skusil, mam jednak pytanko.

czy montuje sie go latwo? bez potrzeby wymiany jakichs tuneli czy innych czesci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuje sie go bardzo łatwo,robiłem to korzystajac z opisu znalezionego na forum.jest dobrze wykonany ,ale nie wiem czy to akurat mój egzęplarz czy wszystkie ,ale mi jakoś bardzo trzeszczy,tak jak plastiki w wytłuczonym aucie :angry:Pasuje idealnie ,tylko trzeba uważać aby wyciąc odpowiednią dziurę w tunelu nie za dużą,bo uszczelka może nie skryć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A montował ktoś może ori używkę :?: Też mam ochotę zamontować podłokietnik, ale właśnie nie wiem czy lepiej jakąś używkę, czy może tak jak koledzy coś dedykowanego :mysli: A może ktoś z Was kupił już na allegro i jest bardzo zadowolony, może by się z Nami podzielił namiarami u kogo kupować. Bo jest tego trochę i nie chciałbym trafić na taki co trzeszczy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, moj trzeszczy tylko pod silnym naciskiem (dedykowany). Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A montował ktoś może ori używkę :?: Też mam ochotę zamontować podłokietnik, ale właśnie nie wiem czy lepiej jakąś używkę, czy może tak jak koledzy coś dedykowanego :mysli: A może ktoś z Was kupił już na allegro i jest bardzo zadowolony, może by się z Nami podzielił namiarami u kogo kupować. Bo jest tego trochę i nie chciałbym trafić na taki co trzeszczy :kwasny:

kolego tylko musisz uwazac bo ich wada jest to ze po jakims pod naciskiem opuszcza sie i trzyma ustalonej pozycji :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy chce zamowic sobie wlasnie taki podlokietnik ale nie wiem ktory bedzie najlepszy dl amnie ktos moglby mi jakis polecic?

http://allegro.pl/item883681003_podlokietnik_passat_b5_i_audi_a4_wszystkie_kolory.html

czy ten bedzie dobry? ni ebedzie skrzypial? Widzialem na allegro jescze inny dedykowany troszke drozszy ale teraz nie moge tej aukcji znalezc,czy ten dedykowany bedzie lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja taki podłokietnik mam już rok jakość wykonania bardzo dobra ale ma jeden feler a w zasadzie dwa z czasem pod silnym naciskiem trzeszczy i podczas montażu musiałem przełożyć stopę ze starego podłokietnika bo ta nowa po zamontowaniu powodowała że popielniczka z tylu nie chciała się otworzyć do końca. Po zmianie stopy zero problemu i jestem bardzo zadowolony z tego podłokietnika :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy chce zamowic sobie wlasnie taki podlokietnik ale nie wiem ktory bedzie najlepszy dl amnie ktos moglby mi jakis polecic?

http://allegro.pl/item883681003_podlokietnik_passat_b5_i_audi_a4_wszystkie_kolory.html

czy ten bedzie dobry? ni ebedzie skrzypial? Widzialem na allegro jescze inny dedykowany troszke drozszy ale teraz nie moge tej aukcji znalezc,czy ten dedykowany bedzie lepszy?

Odpuść sobie ten podłokietnik.....zamek pokrywy połamał się po miesiącu, oprzesz mocniej rękę to trzeszczy, delikatnota straszna i china wieje......

Dołóż grosza troszkę i kup ori http://allegro.pl/item881262382_oryginalny_podlokietnik_audi_a4_lift_99_01_tunel.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki, polecam, jest fajny tylko polecam skórzany "niby" bo ten materiałowy szybciej sie wyciera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...