Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o Bilstein b8


krisczarny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zamiar obnizyc zawieszenie i chodzi mi po głowie aby auto nie bujało sie w zakretach, aby w miastach dało sie normalnie jezdzic a nie 30km/h. Czy bilstein b8 i sprężyna progresywna plus opony 225/40/18 nadawaly by sie do tego? Jezdzi ktoś moze na takim zestawie? Ile można obniżyć na auto na takim zestawie? I czy byloby to lepsze od najtanszych gwintow z allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja w bmw mialem b8, tylko zrobione jeszcze dodatkowo utwardzone w zerkopolu, zakrety bajka, trzymał sie drogi idealnie, przy drifcie, ciasnych łukach, w lato bylo spoko na dołach, do zniesienia. Co innego zimą, kazda poprzeczna nierównośc, to była masakra, samochod kompletnie nie miał amortzacji. Gleba byla 60/40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co by było rozwiazaniem między, dobrym trzymanieniem w zakretach, a w miare komfortowa jazda po miescie?

Latam dwa lata na gwincie fk i na poczatku zakrety autostrady bajka, ale miasto to masakra maks 30km/h. W tym roku po zmianie opon z zimowych na letnie auto zachowuje sie jak na samych sprerzynach, przod poprostu sie odbija, tyl jest twardy tak jak wczesniej. NIe wiem co moze byc przyczna takiego niestabilnego przodu, bylem na stacji diagnostycznej i wszystko ok, amortyzatory przod po 60%, tyl po 70%.

Mysle wlasnie na wywaleniu gwintu z przodu i wstawieniu b8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, czy może ktoś udzielić mi odpowiedzi na kilka pytań;

1. czy B8 nadają się do jazdy po miescie czy tylko na tor

2. czy b8 sprzedawane sa z odbojami i osłonami?

3. czytałem ze b8 maja regulacje twardości, można wyregulować sobie samemu czy jak to wygląda?

4. czy sprężyny eibach sportline będą nadawały się do B8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, czy może ktoś udzielić mi odpowiedzi na kilka pytań;

1. czy B8 nadają się do jazdy po miescie czy tylko na tor

2. czy b8 sprzedawane sa z odbojami i osłonami?

3. czytałem ze b8 maja regulacje twardości, można wyregulować sobie samemu czy jak to wygląda?

4. czy sprężyny eibach sportline będą nadawały się do B8?

Luknij sobie a najlepiej zadzwon. http://eibachpolska.pl/produkty-zawieszenia-(kity)-b12-pro-kit-(nowosc)-m-50.html

Ja kupiłem ten zestaw do B6 i w komplecie nie było osłon ani odbojów, należy je przełożyć ze starego kompletu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6/b8 + eibach pro kit = b12

"Sprężyny i amortyzatory wzajemnie zestrojone w trakcie jazd testowych" - co mam przez to rozumiec? ze b12 sa jakos odpowiednio stojone... A b8 + pro kit to standard...

Jak Ci sie "nicramk" jezdzi po miescie na tym komplecie? Autostrady zapewne bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi tłumaczyli to pod każdy model auta są amory i prężyny dostosowane i testowane, może o to chodzi. Poza tym jeździ sie rewelacyjnie jak i po miescie jak autostrady. Najlepiej do nich przedzwonic, wszystko powiedzą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu jeżdżenia na nowym komplecie Eibach Pro-kit mówię że zajeb....a sprawa, prowadzi się rewelacyjnie, zakręty bajka, a autostrady:kox:. Oczywiście lekko sztywniejsze od 1BE. Za niedługo rzucę zdjecia jak auto wyglądało na 1BA, 1BE i teraz na Pro-kit. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jezdzilem w B5 na Eibachu + seryjne amory i wiecej mi do szczescia nie bylo potrzeba. Teraz w B7 ma H&R i troche mi to twarde jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...