Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Moja ;]


sebul

Rekomendowane odpowiedzi

Autko kupiłem już w tamtym roku, ale jakoś sie jeszcze nie pochwaliłem :) Dziś miałem wolny czas, to wsiadlem i pojechalem zrobic pare fotek :)

W wyposazeniu nic ciekawego, ot 4 el szyby, audi concert 2 i naglosnienie bose z subikiem, do tego kierownica wielofunkcyjna tj. ma tam przyciski do zmiany glosnosci etc , taka pier**la :P. Jeszce pakiet oswietlenie wewnatrz, czyli jak otworze drzwi to mi oswietla podloze a takze pod stopami pasazerow etc, nie wiem jak to sie nazywa :P Ah no i podlokietnik przod, tyl ,siatka w bagazniku :P Zawiecha 1BE. Reszta to standard, wiec nie ma sie co rozpisywac :)

Fotki nie sa extra jakosci, bo robilem telefonem ;]

24omsdi.jpg

6s5th4.jpg

15n38js.jpg

nvqt0i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki srodka koniecznie i w lepszej jakosci

szalu nie ma ale dluga droga przed toba jesli zaczniesz rezac pakiet s line wew jak i zew

4 szybki w pradzie nie kazdy ma wiec nie jest zle no i BOSE...pieknie to gra

do tego wieksza fela i gleba odrazu bo koza bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano seria, seria :) Dalem posta, zeby pokazac :) Nic wybitnego nie ma, ale dla lepszej przejrzystości:

-Audi Concert 2

-Bose z subem

-Podlokietnik przod i tyl

-Podswietlane nogi pasazerow i kierowcy

-Podswietlanie podloza przy otwartych drzwiach

-Wielofunkcyjna skorzana kierownica

-4 elektrycznie sterowane szyby

-Siatka w bagazniku(wiem, ze niektorzy nie maja :P)

-Oryginalne aluminiowe felig audi R16

-Nowe oponki Nokian H :P

-Wykonczenie w drewnie w srodku.

-Dziwnie niska :P

andr3i- fele wieksze = cena za opony wieksza, teraz kupilem nowki, wiec poki co fel zmieniac nie bede :) A dodac tez musze ze auto niskie jest i nawet pod kraweznik nie podjade, raz probowalem bokiem to sie zawiesilem i mnie kolega wypchac musial :P Poki co narazie nic nie robie, chociaz chcialbym zmienic zderzaki na te od s line bo swietnie furka wyglada z nimi, aleee to jak fundusze beda, bo pewnie z 2 k nie moje bedzie :) A co do bose to masz racje, swietne naglosnienie :) Jedynie szkoda, ze radyjo nie czyta mp3, ale nie zamienie na zadne inne, bo nieseryjne radio mi sie poprostu nie podoba, tak to wyglada to swietnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie osoboscie nieseryjne w audi tez sie nie podoba wiec tylko RNS-E zakladac

zobacz jaka masz zawieche na wlepce

wieksze kolo zmieniloby wyglad ale wiadomo cena spora za oponki no i sam felunek tez nie tani

to tylko sygestie wiec sam musisz zdecydowac co i jak o ile sa fundusze na takie pierdoly

ta siatka w bagazniku to fajna sprawa ale czterech szybek to ci zazdroszcze bo ja mam tylko 2.... no i ori BOSE, ja sam musialem rezac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golas jak golas ale czterech szybek w prądzie zazdroszczę ale już nie długo bedę to rezał . No a po za tym długa droga przed tobą i szerokości życzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy sa tak potrzebne ? Jak jest klima to nie trzeba szybek uchylac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak samo mozna powiedziec o innych pierdolach, ale lepiej je miec niz rezac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale taniej cie to wyniesie niz np mnie jakbym chcial fotele wymienic :) Chociaz na te narzekac nie moge, wiec nie ruszam nic :) Ale zewnetrzny s line by sie przydal i jakies ksenonki :)

---------- Post dopisany 25-08-2012 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2012 at 14:17 ----------

Dziś z ciekawości zajrzałem na wlepke i mam zawieche 1BE, czyli już wiem czemu pod krawężniki nie mogę podjeżdżać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 1BE to możesz śmiało włożyć fele 18" i nie zrobi się z auta "allroad" :decayed: zobacz u mnie w temacie jak wygląda 18" na 1BE - jest naprawdę ok :wink:

Choć wiem że na razie nie planujesz zmian kół na większe z racji zakupu nowych opon 16"...

PS: przydałoby się więcej zdjęć z zewnątrz i wnętrza :wink:

Po za tym uzupełnij może pierwszy post w wyposażenie które podałeś, będzie przejrzyściej.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, gdyby nie nowe opony to bym mogl zmieniać, troszke nie przemyślałem sprawy, bo moglbym kupic felunek nowy i do tego oponki, tylko ze cena by mnie troszke zabila, bo fele nowe z 2k , a opony prawie 3k :P A ze w robocie dostalem premie dodatkowa, to akurat starczylo na nowe oponki i jeszcze troszke zostalo :P Bo na zime to raczej w 18 by sie gorzej jezdzilo, bo na zime mam stalowki. Oj masz czarna, tez chcialem taki kolor pomimo tego ze szybcie sie brudzi, no ale ze znalazlem dobra srebrna sztuke to wzialem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...