Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i kliknij usuń wątek :whistling:

Opublikowano
i kliknij usuń wątek :whistling:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
i kliknij usuń wątek :whistling:

Coś ci nie pasuje? To nie wypowiadaj się w moim temacie jak masz jakiś żal :kwasny:

Opublikowano
i kliknij usuń wątek :whistling:

Coś ci nie pasuje? To nie wypowiadaj się w moim temacie jak masz jakiś żal :kwasny:

stary jaki żal? To Ty się napinasz jak balon huba buba,w całym Twoim wątku każdy próbował Tobie radzić jak najlepiej a Ty myślisz że każdy po Tobie deptał:facepalm:, zobacz sam na przykładzie że masz kliknąć usuń wątek (znowu się napinasz a ja się po prostu śmieję:decayed:, w dodatku śledzisz battalion a tam dziś napisałem jak edytować temat), nie wiem czy Ciebie jakieś babki gwałci czy co ale trochę dystansu do wypowiedzi i przystosowania się do forum a nie na odwrót, i nie dziw się osobą co Tobie odp tak a nie inaczej bo piszesz o milionach rzeczach co będziesz robił a za chwilę zmieniasz zdanie, lepiej nie bij piany jak z tego potem nawet biszkoptu nie idzie upiec:whistling:

Opublikowano

FIGHT!!:decayed:

345fbdd4_Stephen-Colbert-Popcorn.gif

Opublikowano
  • Autor

Nie mogę edytować tematu nie wiem czemu. Nie mam takiej opcji jak "edycja zaawansowana" napisałem do HUGO z prośbą o zmianę nazwy tematu. A ty tomasz się poprostu nabijasz ze mnie, jak sprawia ci to wielką przyjemność rób tak dalej. A to że się kogoś zapytam jaka felga by pasowała itd. To nie jest robienie piany a zbieranie informacji. Może fakt nie teraz chcę kupować felgi ale jak przyjdzie na to czas to będę wiedział czego chce.

Opublikowano
Nie mogę edytować tematu nie wiem czemu. Nie mam takiej opcji jak "edycja zaawansowana" napisałem do HUGO z prośbą o zmianę nazwy tematu. A ty tomasz się poprostu nabijasz ze mnie, jak sprawia ci to wielką przyjemność rób tak dalej. A to że się kogoś zapytam jaka felga by pasowała itd. To nie jest robienie piany a zbieranie informacji. Może fakt nie teraz chcę kupować felgi ale jak przyjdzie na to czas to będę wiedział czego chce.

teraz sprawdzałem i mam to nawet w podstawowej edycji 1 postu, lubię się po prostu pośmiać :decayed:, a jak ktoś się napina to tym bardziej, w szkole średniej z nauczyciela tak się nabijaliśmy że mu piana z ust szła:decayed:

no i nie przejmuj się tym że Cię 2,4 objechało to nie 1.6:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Ja mam jakąś przeglądarkę chińską i nie mam.. Wracając do tematu za tydzień na 99% wyjeżdżam za granicę więc projekt staje. Jeżeli przyjdzie mi tłumik w tygodniu i będę miał czas to jeszcze zamontuje. Po powrocie będzie wielkie rezanie :decayed:

Opublikowano
Ja mam jakąś przeglądarkę chińską i nie mam.. Wracając do tematu za tydzień na 99% wyjeżdżam za granicę więc projekt staje. Jeżeli przyjdzie mi tłumik w tygodniu i będę miał czas to jeszcze zamontuje. Po powrocie będzie wielkie rezanie :decayed:

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Piszę z takim zapytaniem. Bo ciągle mi się pali na czerwono kontrolka z akumulatora. Dzisiaj pojechałem do mechanika, pogadałem chwilkę z nim i jak chciałem odpalić auto z trudem ale odpalił. Później w domu auto postało i jak godzinę później miałem jechać to lekko zakręcił i zdechł. Naładowałem akumulator i na razie jest okej. Po za tym wyrzuciłem dzisiaj ten chiński ksenon i wrzuciłem zwykłe H7 :whistling:Przyjadę za granicy to qwery mi zrobi bixy i wsadzę ori D2. Po za tym w środę oddaje auto do mechanika na przygotowanie go do podróży, bo jak ma mi się coś spiepszyć 1000 km od domu to ja dziękuję :decayed:

Opublikowano

Dobrze że wywalasz te 8000k bo jak z naprzeciwka jedziesz to nic nie widać:thumbup1:

Opublikowano

sprawdz ładowanie

alternator albo regulator napiecia kaputt

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy jutro jak auto będzie się zachowywać po wyrzuceniu ksenonu.

Opublikowano

noo tysiak km i nie laduje odwarzny jestes. miernik w lape i zobacz ile laduje jesli cos laduje

Opublikowano
sprawdz ładowanie

alternator albo regulator napiecia kaputt

Zacznij od tego :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj auto z rana odpaliło bez problemu, pojechałem do sklepu i po wyjściu około 30 minut nie chciało odpalić. A że z górki to na popych i odpaliłem :decayed: Gdy włączyłem światła to zgasło. Ponownie na popych i odpalił. Jechałem do domu bez świateł i strasznie przerywał. Po paru kilometrach jak się zagrzał to jechał normalnie, a jak wjechałem do domu i znowu światła włączyłem to zdechł czyli brak ładowania. Dobrze że teraz się to dzieje jak by po za domem, w środę do mechanika to się okaże. Tylko żeby nie coś poważnego.. :shock3:

Opublikowano

i Ty tak jeździsz bez ładowania? no to podziwiam Cię:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
i Ty tak jeździsz bez ładowania? no to podziwiam Cię:facepalm:

Czytanie ze zrozumieniem to coś takiego czego nie wyniosłeś z podstawówki :facepalm:

Opublikowano
i Ty tak jeździsz bez ładowania? no to podziwiam Cię:facepalm:

Czytanie ze zrozumieniem to coś takiego czego nie wyniosłeś z podstawówki :facepalm:

Ty jakiś przewrażliwiony jesteś :whistling:

Opublikowano
  • Autor
i Ty tak jeździsz bez ładowania? no to podziwiam Cię:facepalm:

Czytanie ze zrozumieniem to coś takiego czego nie wyniosłeś z podstawówki :facepalm:

Ty jakiś przewrażliwiony jesteś :whistling:

A tam :decayed: Po prostu mam już nerwy jak wiem że za tydzień jadę a auto stoi nie zrobione :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.