Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Laptop tablet jaki wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem kupić połączenie tabletu z laptopem, tylko nie mogę nic znaleźć co spełnia moje wymagania, znaczy znalazłem ale z takim wyposażeniem nie można nigdzie tego kupić:

dell inspiron duo

samsung sliding 7

Moje wymagania:

Procesor, grafika, pamięć: nie ważne

Ekran dotykowy (min 10 cali), w ten sposób żeby powstawał tablet, może być nawet odłączany (bo taki też znalazłem)

System operacyjny win xp ewentualnie 7 też może być (na pewno nie android)

Dysk twardy: co najmniej 250GB

Modem 3G, wifi, bluetooth, minimum 3 porty USB

Czas pracy na baterii minimum 2h, ale nie jest to priorytetem.

Cena jak najniższa, ale maks 4 tys (chciałbym ok 2 tys ale to się chyba nie uda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałem kupić połączenie tabletu z laptopem, tylko nie mogę nic znaleźć co spełnia moje wymagania

Tutaj najlepszy bylby Asus Transformer Prime.

Trzeba jednak czekac na premiere wersji 3G - byc moze pod koniec tego roku. Ale pomijajac ten fakt, jest to w tej chwili najlepsza "hybryda" tabletowo-netbookowa. Bateria 10h a klawiatura ktora jest stacja dokujaca ma dodatkowa baterie (w sumie calosc na 18h!) i dodatkowe porty usb, czytnik kart. Jak dla mnie rarytas. Mam go tez na celowniku, ale poki co korzystam z mojego malego netbooka. Jednak wole poczekac na wersje Transformer Prime 3G.

Same jednak technologie tabletowe maja pewne ograniczenia: procesor, dysk (chociaz tego do tego asusa w stacji dokujacej mozna wrzucis jakas karte SD 64GB jako dysk)

Ale popatrz jeszcze na takie cuda:

http://www.chip.pl/news/sprzet/notebooki_i_netbooki/2011/10/nowy-ultrabook-asus-201edla-bonda201djuz-na-polskim-rynku

czy tez netbooki z serii Sony Vaio

http://www.lidercen.pl/produkt-76097.html?partner=10

Nie chce mi sie szukac, ale jest model "rarytas" z parametrami:

13", i5 lub i7, podswietlana klawiatura, 3G, dysk SSD, porty usb 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asus też mi się nawinął ale tam jest android, a ja muszę mieć win. Te co podałeś w linku nie mają dotykowych ekranów i nie składają się do wersji tablet.

Narazie odpowiada mi dell inspiron duo, co prawda nie dokońca, ale nie mogę znaleźć niczego fajniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te nowe "Transformersy" od Asusa maja byc na Win8, ale na to trzeba niestety jeszcze poczekac...

A dlaczego musisz miec Windowsa?

Ten DELL to nic wybitnego. Taka troche na sile zrobiona hybryda. W wersji "tab" to straszny kloc a w działaniu zwykły muł:

http://www.youtube.com/watch?v=q4x1LOnjPOY&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo muszę jakoś uruchomić na nim vag-a i zainstalować programy do programowania alarmów obiektowych oraz programatorów GSM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poki co z windą nie ma tych tabletow.

Ten DELL z zalozenia to dobra idea, ale po tym jak zobaczylem go w akcji, w zyciu bym nie kupil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nad tym myślałem, ale cena była zbyt wysoka szukałem czegoś tańszego właśnie znalazłem. Jak by ktoś potrzebował to jest model HP TM2 właśnie z obracana matrycą dostałem go za 2400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...