Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

00' AFN -klubowa koza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka :hi:

Ogólnie o aucie:

- Produkcja 12/00' czyli model 01';

- : 1/9 TDI AFN;

Wyposażenie:

- Pełna elektryka szyb

- Pełna elektryka lusterek (el regulacja, grzane, el skladane)

- Kiera S

- AirBag OFF

- Centralny zamek + alarm + 2xpilot scyzor + moduł domykania szyb.

- Pełny fis ( i nawet działa )

- Cup holder i łokieć

Stan na dziś:

DSC06666_zps627e62e1.jpg

Mody:

--02-2012--

Swap silnika z 1.6 B na 1.9 Tdi AFN z przebiegiem 150k.:wink:

--15-08-2012--

Wyrezane gniazdo zapalniczki w bagażniku.

zdjcie0123m.th.jpg

--25-10-2012--

Radio Keenwood mp3/usb:

dscf0021qp.th.jpg

01-12-2012

Audio do bagażnika czyli wzmacniacz a/d/s i skrzynka LTC, na początek dobre i to. :hi:

dscf0022fj.th.jpg

dscf0024q.th.jpg

dscf0025m.th.jpg

dscf0029ef.th.jpg

05-12-2012

Audio zamontowane tak aby nie latało ani nie zajmowało zbędnego miejsca. :)

zdjcie0073w.th.jpg

zdjcie0071vi.th.jpg

zdjcie0072cf.th.jpg

--02-05-2013--

Grill w carbonie

20130313086.jpg

dscf0038gw.jpg

--29-05-2013--

- Klubowe ramki zdobyte na majóvwce;

- Polerka całego auta

- Regulacja zderzaka przód (w zimie nie jedną zaspę widział :thumbdown: )

- Troche konsoli środkowej poszło w carbon.

dscf0043ml.jpg

dscf0044pt.jpg

dscf0038gw.jpg

dscf0036nc.jpg

20130313088.jpg

20130312081.jpg

20130312080.jpg

20130311075.jpg

20130311074szc.jpg

20130311072.jpg

I krople po wosku :wink:

20130520007.jpg

--14-06-2013--

I ja coś podziałałęm przy audio. :) Schowany wzmak, puszczone kable pod głośniki w tylne drzwi które juz lecą do mnie i ogolnie pranie całego bagażnika, dywanu z auta. Foteli nie ruszałem bo dnia zbrakło. :)

8swy.jpg

mt0m.jpg

idsu.jpg

lczz.jpg

Pozdroo !! :wink:

Opublikowano

Duży plus za kiere, składane lustra, 4 szyby i airbag off, szkoda ze 2 din nie ma ale założysz i będzie gicior. Fotele jakie masz zwykły czy może pół kubły?

Wrzucaj foty jak furka wygląda po 150tys

Opublikowano
  • Autor

Zwykłe, dlatego szukam grzanej półskóry. Wnętrze w sumie ok, tylko schowek poasażera ma jakieś dziwne przetarcie na przodzie. Chyba poprzedni pasażer miał mega długie nogi. :shock3:

Opublikowano

Podoba Ci się to drewno? jakoś tak dziadkowo, albo jak kto woli nobliwie :naughty: tak zostaje czy jakieś plany względem tego?

Opublikowano
  • Autor
Podoba Ci się to drewno? jakoś tak dziadkowo, albo jak kto woli nobliwie :naughty: tak zostaje czy jakieś plany względem tego?

Mi tam sie akurat podoba, albo drewno albo carbon, innych nie chce. :wink:

Co do planów wszystko jak byk pisze w 1 poście. :facepalm:

Opublikowano

ładna

kolego gdzie sie podlaczyles z gniazdkiem 12v w bagazniku??

Opublikowano
  • Autor
ładna

kolego gdzie sie podlaczyles z gniazdkiem 12v w bagazniku??

Wprost do listwy pod deską rozdzielczą gdzie jest 12v stałe, dość grubymi przewodami co by w razie przetwornicy czy lodówki mi z auta ogniska nie zrobiło. :naughty:

Opublikowano
ładna

kolego gdzie sie podlaczyles z gniazdkiem 12v w bagazniku??

Wprost do listwy pod deską rozdzielczą gdzie jest 12v stałe, dość grubymi przewodami co by w razie przetwornicy czy lodówki mi z auta ogniska nie zrobiło. :naughty:

heheh, uważaj, bo ja własnie miałem już pokaz pirotechniki pod deską rozdzielczą, musiałem wymieniać pół wiązki :facepalm:

a co auta, fajna opcja, dużo daje kierka, ja mam felunek 16x9j i ładnie się prezentuje, ale brakuje mi jeszcze gleby, zajrzyj w mój temat :decayed:

Opublikowano
  • Autor
ładna

kolego gdzie sie podlaczyles z gniazdkiem 12v w bagazniku??

Wprost do listwy pod deską rozdzielczą gdzie jest 12v stałe, dość grubymi przewodami co by w razie przetwornicy czy lodówki mi z auta ogniska nie zrobiło. :naughty:

heheh, uważaj, bo ja własnie miałem już pokaz pirotechniki pod deską rozdzielczą, musiałem wymieniać pół wiązki :facepalm:

a co auta, fajna opcja, dużo daje kierka, ja mam felunek 16x9j i ładnie się prezentuje, ale brakuje mi jeszcze gleby, zajrzyj w mój temat :decayed:

Lubie komfort więc felga max 16". :wink: A auta zbyt zglebić nie mogę bo mi dojazd do domu nie pozwala. :kwasny:

Opublikowano
ładna

kolego gdzie sie podlaczyles z gniazdkiem 12v w bagazniku??

Wprost do listwy pod deską rozdzielczą gdzie jest 12v stałe, dość grubymi przewodami co by w razie przetwornicy czy lodówki mi z auta ogniska nie zrobiło. :naughty:

heheh, uważaj, bo ja własnie miałem już pokaz pirotechniki pod deską rozdzielczą, musiałem wymieniać pół wiązki :facepalm:

a co auta, fajna opcja, dużo daje kierka, ja mam felunek 16x9j i ładnie się prezentuje, ale brakuje mi jeszcze gleby, zajrzyj w mój temat :decayed:

Lubie komfort więc felga max 16". :wink: A auta zbyt zglebić nie mogę bo mi dojazd do domu nie pozwala. :kwasny:

ja mam na oponie 205/55/16 i komfort jak najbardziej zachowany :wink:

Opublikowano
  • Autor
ładna

kolego gdzie sie podlaczyles z gniazdkiem 12v w bagazniku??

Wprost do listwy pod deską rozdzielczą gdzie jest 12v stałe, dość grubymi przewodami co by w razie przetwornicy czy lodówki mi z auta ogniska nie zrobiło. :naughty:

heheh, uważaj, bo ja własnie miałem już pokaz pirotechniki pod deską rozdzielczą, musiałem wymieniać pół wiązki :facepalm:

a co auta, fajna opcja, dużo daje kierka, ja mam felunek 16x9j i ładnie się prezentuje, ale brakuje mi jeszcze gleby, zajrzyj w mój temat :decayed:

Lubie komfort więc felga max 16". :wink: A auta zbyt zglebić nie mogę bo mi dojazd do domu nie pozwala. :kwasny:

ja mam na oponie 205/55/16 i komfort jak najbardziej zachowany :wink:

Zobaczymy na ile fundusz pozwoli. Teraz piorytet to raczej 2 din i półskóry. :)

Opublikowano

Ładny kolor, dobre wyposażenie, silniczek jak najbardziej odpowiedni na dzisiejsze czasy co tu więcej chcieć? Wiadomo skóry i 2dni hehe. Pozdro.

Opublikowano

Ładny kolorek, taki sam mam heh

Opublikowano

Kolor :thumbup1: Też mam taki sam :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Kolor :thumbup1: Też mam taki sam :decayed:

Kolor za***isty, tylko troche trudno coś zmodzić bo nie ma skąd podpatrzeć jak by to wyglądało. Inaczej jest w czarnych czy czerwonych, pełno tego na forum. :)

Najlepsze jest spalanie, ostatnio na trasie lbn - łęczna - chełm, 4.4 :shock3: max v= 110km/h, opory powietrza - małe

Aż uwierzyć nie mogłem. :banan:

Opublikowano

głupie pytanie: mase dales gdzies po chamsku czy konkretnie sie w cos wpiales :>

btw. chcialo Ci sie pol samochodu rozbierac zeby poprowadzic przewod do 30??

ktos wie gdzie ori w poliftach byly podlaczane te gniazdka w bagazniku??

Opublikowano
Kolor :thumbup1: Też mam taki sam :decayed:

Kolor za***isty, tylko troche trudno coś zmodzić bo nie ma skąd podpatrzeć jak by to wyglądało. Inaczej jest w czarnych czy czerwonych, pełno tego na forum. :)

Najlepsze jest spalanie, ostatnio na trasie lbn - łęczna - chełm, 4.4 :shock3: max v= 110km/h, opory powietrza - małe

Aż uwierzyć nie mogłem. :banan:

Moje 2.5 przy pomyślnych wiatrach pali 4.9 :decayed:

Opublikowano

Bizon proszę Cię ale teraz dojebałes :polew:

Opublikowano
  • Autor
głupie pytanie: mase dales gdzies po chamsku czy konkretnie sie w cos wpiales :>

btw. chcialo Ci sie pol samochodu rozbierac zeby poprowadzic przewod do 30??

ktos wie gdzie ori w poliftach byly podlaczane te gniazdka w bagazniku??

Masa normalnie do punktu masowego w karoserii.

Akurat suszyłem dywan po zimie, zapalniczka była w którymś aucie, a że mi się nudziło to sobie zmodziłem. :naughty:

Z tego co wiem w sedanach nie było zapalniczki w bagażniku, tylko w avantach.

---------- Post added at 18:47 ---------- Previous post was at 18:45 ----------

Kolor :thumbup1: Też mam taki sam :decayed:

Kolor za***isty, tylko troche trudno coś zmodzić bo nie ma skąd podpatrzeć jak by to wyglądało. Inaczej jest w czarnych czy czerwonych, pełno tego na forum. :)

Najlepsze jest spalanie, ostatnio na trasie lbn - łęczna - chełm, 4.4 :shock3: max v= 110km/h, opory powietrza - małe

Aż uwierzyć nie mogłem. :banan:

Moje 2.5 przy pomyślnych wiatrach pali 4.9 :decayed:

Zapomniał dodać, że na luzie. :decayed:

Opublikowano
Siemka :hi:

Nadeszła wiekopomna chwila... bla bla bla :facepalm:

Przedstawiam swoje wozidło, jakim jest A4 B5. Produkcja grudzień 2000r czyli po II lifcie. :banan:

Silnik jedyny słuszny 1/9 TDI AFN.

Przebieg udokumentowany 150 tys km. :whistling:

Z wypasu posiada:

:arrow2:Kiera s-line

:arrow2:Pełna elektryka lusterek (składane el także)

:arrow2:Pełna elektryka szyb (4x)

:arrow2:2x pilot scyzoryk

:arrow2:Climatronic

:arrow2:Airbag off

:arrow2:Audi Concert + zmieniarka na 6 cd

:arrow2:Fis

:arrow2:Reszta przybędzie. :kox:

Wyrezane:

:arrow2:gniazdo 12v od avanta w bagażniku

:arrow2:Wypełnienie koła zapasowego od avanta

:arrow2:Cup holender czy jakoś tak :naughty: troche wytarty jeszcze trzeba pomalować

:arrow2:...

Plany:

:arrow2:Pranie tapicerki

:arrow2:Polerka wydechu

:arrow2:Głośniki w tylne drzwi

:arrow2:Może jakaś skórka

:arrow2:2 din

:arrow2:Felga 16 i zawieszenie -30 (na wiecej nie pozwala mi dojazd do domu)

:arrow2:Białe lampki w drzwiach aby czasem nie wdepnać w coś :decayed:

:arrow2:i inne pierdoły

Są jakieś juz tam foty ale tylko podglądowe. Jak ogarne autko to zrobię jakieś konkretne.

http://img35.imageshack.us/img35/5061/img4857u.th.jpg

http://img267.imageshack.us/img267/2149/img4856r.th.jpg

http://img152.imageshack.us/img152/1001/img4854t.th.jpg

http://img51.imageshack.us/img51/7494/img4846u.th.jpg

http://img802.imageshack.us/img802/3293/img4842h.th.jpg

http://img840.imageshack.us/img840/4448/img4840kk.th.jpg

Pozdroo !! :wink:

wpadaj jutro na spota pod tesco o 19

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.