Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grill rs look

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja kupilem ten z ostatniego linka, ale poki co to czekam. jak cos bede wiedzial co i jak to napisze.

Opublikowano

Grill ma słabe wykonanie, ale fajnie wygląda. Leży u mnie taki i się kurzy :) Czeka na lepsze czasy w nowym aucie.

Opublikowano

ja mysle nad takim grilem ale jak piszecie ze zlabe wykonanie to niewiem.. jawor powiedz dokladniej co tam jest lipnego.,. jak jebne maska to chyba nie peknie co ? :decayed:

Opublikowano

miałem u siebie tego a'la RS4, widać że chińszczyzna, ale tylko z bliska, poza tym prezentuje się nieźle.

przy pierwszym montażu pękł mi jeden zatrzask. :decayed:

Opublikowano

a przy dalszym uzytkowaniu ? bo sie zastanawiam jak to bedzie wygladac.. gril w siatke a w zderzaku kratki w paski te ori...

Opublikowano
a przy dalszym uzytkowaniu ? bo sie zastanawiam jak to bedzie wygladac.. gril w siatke a w zderzaku kratki w paski te ori...

trzeba delikatnie się z tym obchodzić przy montażu, przy użytkowaniu nic się nie dzieje. ja miałem ten grill do zwykłego zderzaka i było całkiem spoko:

33.jpg[/img]

28.jpg[/img]

Opublikowano

Podczas użytkowania nic się nie dzieje. Za to ma słabe uchwyty, które łatwo połamać podczas montażu, przez co później grill można przesuwać ręką o jakieś 0,5cm na boki (nie góra dół, na boki). Oczywiście, jak za grill za stówkę to mnie to koło d*py wisiało, bo w porównaniu do 300-400zł za RS, a wygląd bardzo zbliżony. Praktycznie nikt się nie kapnął, że podróbka jak jeździłem z nim w poprzedniej B5.

Opublikowano

ok dzieki za info, przekonaliscie mnie :banan:

Opublikowano
cimg4981f.jpg
Opublikowano

dzis dostalem maila ze strony sklepu: Tuning sklep - Najtańsze akcesoria tuningowe! | adwer-tuning.pl

towar jest aktualnie niedostępny i nie mamy niestety terminu dostawy.

tu to samo:

Sklep internetowy tuning - części tuning Kraków | OEM+ Tuning Center

a tu: Sklep on-line hurtowni Tuning-Tec. Lampy samochodowe SONAR, DEPO i inne w najlepszych cenach. bedzie za 4tygodnie.

ktos zna jeszcze jakies sklepy?

Opublikowano
dzis dostalem maila ze strony sklepu: Tuning sklep - Najtańsze akcesoria tuningowe! | adwer-tuning.pl

towar jest aktualnie niedostępny i nie mamy niestety terminu dostawy.

tu to samo:

Sklep internetowy tuning - części tuning Kraków | OEM+ Tuning Center

a tu: Sklep on-line hurtowni Tuning-Tec. Lampy samochodowe SONAR, DEPO i inne w najlepszych cenach. bedzie za 4tygodnie.

ktos zna jeszcze jakies sklepy?

Ponad miesiąc temu również pisałem do tych sklepów i dostałem identyczne odpowiedzi łącznie z tą ostatnią że za 4 tygodnie będą dostępne :grin:

Opublikowano

Są dostępne ale cena już nie ta :decayed:

Opublikowano

za ok. miecha podobno maja byc te grille znowu, mam rezerwacje w jednym sklepie i maja mnie poinformowac jak bedzie cos wiadomo :) jak sie pojawi to odrazu dam tutaj znac ;p

Opublikowano

Jakub oni tak pisza co miesiac i nic sie nie dzieje...

tak jak Paweł pisze, na ebay są ale cena juz nie taka fajna i wysylka z daleka wiąze sie na pewno z jakimis uszkodzeniam...

Opublikowano

No nie wiem, zobaczymy, ja z kilkoma goscmi z roznych sklepow gadalem, jeden mi powiedzial ze zadzwoni do jakiegos swojego dostawcy, no i oddzwonil do mnie po 20 minutach i ze mam rezerwacje, co z tego bedzie, zobaczymy. :)

Opublikowano

no to daj znac ktory to sklep i kiedy beda :D

Opublikowano

jak sie ten gril ma do polifta???? jest chyba na wzor przdlifta czyli mniejsza ramka tak??? da sie ramke zalozyc z ori grila z polifta?

Opublikowano

ne da rady :naughty:

Opublikowano
:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.