Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koledzy doradzcie : S4 B5 czy B7 3.0tdi? jako drugie auto...


mloody

Rekomendowane odpowiedzi

zainwestuj w S4 B6 na full wypasie naprawde warto jedyny minus tego autka to silniczek a po za tym jest malinka:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainwestuj w S4 B6 na full wypasie naprawde warto jedyny minus tego autka to silniczek a po za tym jest malinka:slina:

taa a weź to później sprzedaj, kolega z tym dziadostwem sie ozenił w wersji S6, ponad rok czasu próbuje sprzedać:thumbdown:

jak ma być cos sensownego to tylko S4 B5, albo A6 2,7bit, tylko to większa i cięższa krowa:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 odpada, jedyny powód to że potrzebuje turbine :naughty: A6 czy tam S6 odpada bo wole mniejsze ... no ale S4 B5 jak najbardziej na tak :hi:

bo jak inni piszą, po jaki ch... :facepalm: mi b7 na drugie auto, no i jaka różnica jeszcze w cenie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 B5 to prawie klasyk (na I miejscu RS4), fajna moc, benzynka ale jakby nie było to trochę lat juz ma i środek w porównaniu do B7 archaiczny :thumbdown:

B7 3.0 TDI w środku super, nie było chyba gołej wersji, wszystkie w S-Line :eusathink: środek o wiele nowszy i samo autko też, za parę lat dalej będzie młode a B5 będzie się nadawać tylko na żyletki :kwasny:

zależy czego oczekujesz od autka, przedział cenowy też duży, B5 powiedzmy 25-30k PLN, a B7 minimum 70k PLN za ładną sztukę

po pierwsze - silnik 3.0tdi nie ma nic wspólnego z wersją s-line (znacznie więcej jest standardowych wersji niż wersji s-line) jeżeli chodzi o czy to 3.0tdi czy 2.0tdi

po drugie - B7 3.0tdi się już kupuje za 50 tyś a nie 70tyś (mimo że takie też da się trafić)

@ nr 1: racja mój błąd :facepalm:

@ nr 2: za 50 tyś. to właśnie wspominane przez Ciebie golasy bądź jakieś ulepy :whistling: dobre wersje z dobrym wyposażeniem >70 tyś. PLN :thumbup1: chyba, że znajomi dali się zrobić w balona :grin:

nie będziemy się licytować ale znowu nie przesadzaj z tymi cenami

ja swoje sprzedawałem ponad rok temu, była to chyba najbogatsza wersja jaka była na forum, sprzedałem je drożej od najdroższego wtedy B7 na allegro (z tego rocznika) i sprzedałem za 68 tyś zł - więc nie mów że dzisiaj się takie od 70 tyś zaczynają (tym bardziej że z tym wypasem to nawet dziś nie znajdziesz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzieland, Miron ma rację, B7 3.0 TDI kosztuje średnio 50-55k, czasem mniej jak podejrzane, czasem więcej za full opcję. Dziś jak ktoś ma 70k to szuka B8, także czas odkurzyć allegro i zorientować się w aktualnych cenach. A co do pytania autora wątku - na drugie auto jak najbardziej S4 B5 - więcej emocji niż w B7 TDI, silnik lepszy i bardziej podatny na mody niż V8 z nowszych S4. No chyba że nie musi to być Audi to wtedy rzeczywiście Impreza Sti jest godna uwagi. Z dobrym Lancerem Evo za 50k może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę klekotem i mam zamiar zakupić S4. Dźwięk silnika, doznania podczas jazdy (płuca przyklejają się do kręgosłupa) bezcenne. Za wszystko inne zapłacisz kartą MasterCard:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...