Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lampy black

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , planuje wymiane lamp przednich przed liftowych na nowe najlepiej czarne i znalazłem 3 typy , które waszym zdaniem to najlepszy wybór? Nie chce ringów (w pierwszych pisze że ringi lecz ich nie widze ) może ma ktoś które z nich i może polecic? Jak z jakościa światła z takich lamp (czarnych) ? Czekam na mądre odpowiedzi i propozycje z Waszej strony ;)

http://moto.allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-b5-99-01-black-xenon-look-i2233265599.html

http://www.mapet-tuning.com/sklep/audi-clearglass-xenon-look-black-p-10530.html?osCsid=l99l1ng306tjo7pep6p9vgavt7

http://www.mapet-tuning.com/sklep/audi-9499-clearglass-xenon-look-black-p-10004.html?osCsid=l99l1ng306tjo7pep6p9vgavt7

Opublikowano

Kolego ja założyłem poliftowe VALEO i Xenony i pięknie to świeci:thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Wiem ale zależało by mi na czarnych lampach.

Opublikowano

pogadaj z kolegą Gwerty:decayed:

Opublikowano

Choc mam wrazenie ze sa identyczne... To jednak te pierwsze robia na zdjeciu lepsze wrazenie w/g mnie :wink:

Aczkolwiek i tak uwazam ze ori przed fl sa najpiekniejsze :decayed: serio :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pierwsze najładniejsze tylko z tymi ringami nie wiadomo , wsumie są identyczne jak trzecie tylko że zespolone.

Opublikowano
Aczkolwiek i tak uwazam ze ori przed fl sa najpiekniejsze :decayed: serio :decayed:

Chyba poliftowe:jerk:

Opublikowano
Pierwsze najładniejsze tylko z tymi ringami nie wiadomo , wsumie są identyczne jak trzecie tylko że zespolone.

jakie ringi :doh:

Opublikowano
  • Autor

Charakterystyka: Lampy wyposażone w soczewkę oraz ringi pełniące funkcję świateł pozycyjnych.

http://img685.imageshack.us/img685/7173/85031224.jpg

Opublikowano

o żesz kurfa nie zauważyłem :wallbash: nie kupuj z ringami, bo zrobisz straszna wiochę :facepalm:

kup zwykłe jasne i wyslij do Gwerty żeby przerobił ci na bixenon i pomalował :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Napisałem w pierwszym poście że nie chce ringów, lecz na tych lampach jakoś nie widze ringów i wyglądają ładnie. Cięzko znaleść chrom lampy w dobrym stanie jeśli już to trzeba drogo płacic + przeróbka u Gwerty 300 ziko to cena wychodzi z kosmosu :confused4:

Opublikowano

no nie jest tanio :kwasny: ja za swoje depo 2 lata temu dawałem ok 400 zł :whistling: a na gwertego tez mnie na razie nie stac ale jak tylko bede mial kase to od razu do niego uderzam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dlatego chce kupić raz a porządne :wink:

Opublikowano

tak tylko pamiętaj, że gwerty robi bixenon i dzienne DRL H7 LED :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wiem , czytałem ;)

Opublikowano
Aczkolwiek i tak uwazam ze ori przed fl sa najpiekniejsze :decayed: serio :decayed:

Chyba poliftowe:jerk:

Przed :yeah:

Opublikowano
Aczkolwiek i tak uwazam ze ori przed fl sa najpiekniejsze :decayed: serio :decayed:

Chyba poliftowe:jerk:

Przed :yeah:

:punish: only po lifcie :decayed:

Opublikowano

z tych co podałeś chyba wziąłbym te http://moto.allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-b5-99-01-black-xenon-look-i2233265599.html, praktycznie wyglądają jak polifty pomalowanie na czarno tak jak robi to kolega Qwerty. Tylko nie wiem jak z ich trwałością... na tej aukcji są za 549zł, a na forum wyrwiesz spokojnie orgyniały w ładnym stanie za 500zł kompletne :wink:

Opublikowano

tylko, że ori maja wypalone odbłyśniki no i przydałoby się spolerować szkło :wink:

Opublikowano
  • Autor
tylko, że ori maja wypalone odbłyśniki no i przydałoby się spolerować szkło :wink:

No własnie a nowe to nowe..

Te które podałeś są własnie najładniejsze i chętnie bym wyrwał tylko obawiam się tej przeróbki wtyczek:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.