Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Pieknie pieknie, wlasnie jak liczyc - przyjezdzamy w piatek czyl noc pt > sb i sb > niedz. - czyli dwie doby ?? W tym wyzywienie tez jest ?? :564: Podziekowania dla Miron-a :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak :one:

widzicie ten usmiech Hugo pewnie zgarnie kase i ucieknie gdzies do raju podatkowego i tyle go zobaczymy :P :053:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie pieknie, wlasnie jak liczyc - przyjezdzamy w piatek czyl noc pt > sb i sb > niedz. - czyli dwie doby ?? W tym wyzywienie tez jest ?? :564: Podziekowania dla Miron-a :one:

Wszystko napisałem na 1 stronie . od piątku do niedzieli czyli 2 doby i w tym jest wyżywienie.Śniadanie stół szwedzki i obiadokolacje ( w piątek ustalone na 19.00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli teraz robimy przelewy z resztą kwoty, tak? 2 osoby, dwa dni, - zaliczka, czyli wysyłam 150 zł.

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te podziękowania i nagrody za zasługi to należą się koledze Miron78 , bo to On pojechał dzisiaj w góry , nie mając wcale blisko i wszystko załatwił

bez przesady z tym podziękowaniem - tyle mogę dla klubu zrobić - bez Huga nie byłoby czego organizować więc dla niego główne PODZIęKOWANIA.

Zresztą w moim interesie było znalezienie lokum ( główne kryteria poszukiwań noclegu - brak progów zwalniających na drodze dojazdowej ) wtajemniczeni wiedza oco chodzi - próg zwalniający oznacza zostanie mojej osoby w domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na poważnie ZAPRASZAM SERDECZNIE - pierwsze wrażenie Krokus zrobił na mnie całkiem niezłe, oprowadzono mnie po pokojach, jadali, kawiarni i reszcie obiektu i ogólnie jest OK.Oczywiście dla naszych autek również miejsca nie powinno zabraknąć ( jakoś się upchamy ).

Jak już wspominał HUGO w pierwszym poście zakwaterowanie mamy od piątku godz.16.00 do niedzieli godz.12.00 Pierwszym posiłkiem jest piątkowa obiado kolacja usatlona na godz.19.00 (aby wszyscy zdążyli dojechać) zaś ostatnim niedzielne śniadanie ( jest również możliwość wykupienia w niedzielę obiadu ale to już na własne życzenie i koszt ).

Na terenie obiektu można korzystać np. z : sauny(20zł/h,bilard(5zł/h),tenisa stołowego,piłkażyków,ogromnego rożna i inne.

Sam ośrodek położony jest dosyć wysoko ( widok z pokoi przepiękny - sprawdzałem :D ) dlatego też zazdroszczę posiadaczą Quattro ;)

To tyle tak na szybko - wszystkie szczegóły będzie znał oczywiście HUGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem dodac jeszcze ze bede jak nie zgubie sie po drodze jeszcze ze kierownica przez cala polske praktycznie nie jechalem ale bedzie pompa hehe dobrze ze bedemial zapasowego kierowce kiedy mnie zlapie zmeczenie...i oby tylko nie bylo sniegu bo bedzie zonk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o dojazd to jest bardzo prosty ( jest tylko jedna droga dojazdowa ) szczegóły podam w późniejszym terminie ( zrobiłem w drodze kilka fotek które zapodam dla łatwiejszego trafienia do celu ) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miron bardzo pieknie załatwione mam nadzieje ze nie beda mieli nas dosc po jednej nocy :diabel:

sauny(20zł/h

juz wiem co bedzie robił zółw :diabel:

bilard(5zł/h),

powtorka z mazur

tenisa stołowego

panie i panowie ale tak jak ostatnio trzeba zabrac klapeczki zeby sobie pograc

piłkażyków

ooo lewitujący stół :053:

To teraz tylko kaska :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam bylam w tym hotelu i jest spoko, widok faktycznie cudowny! :)

zaraz przelewam kase i juz sie doczekac nie moge! :)

serdeczne podziekowania dla Miron78 i dla Hugo za organizacje czegos takiego, jestescie wspaniali! :D

P.S.

Pieniazki juz poszly! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdeczne podziekowania dla Miron78 i dla Hugo za organizacje czegos takiego, jestescie wspaniali!

no co ty NIUNIAA4 - nie teraz te podziękowania - będzie na to czas :D

[ Dodano: 11-01-2007, 20:33 ]

a to kilka fotek z dnia rezerwacji noclegów:

b2b4c215a0b4bb22m.jpg 8aef72cb7fc9ba07m.jpg fa6a5228f0658dcbm.jpg

fedb20258ffa1b7cm.jpg 8810783bc7a9476fm.jpg 7e0feefd901d8ad3m.jpg

36cc7fb13db52ff2m.jpg f773b0341b399d25m.jpg 2b6491acb14efab9m.jpg

0447bb2ed7319741m.jpg a4460cb4826ba1a2m.jpg abdf9a863bf55029m.jpg

6ec744fc08946b72m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to na dole pienke zielone tez do wynajęcia, hihihi...

niestety nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...