Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Apropo spotykania się w trasie, to proponuję ustalić np. kanał 26 CB do komunikacji między nami, będzie można na luzie nawoływać i nie zakłócać spokoju na 19-tce :one:

Opublikowano
Apropo spotykania się w trasie, to proponuję ustalić np. kanał 26 CB do komunikacji między nami, będzie można na luzie nawoływać i nie zakłócać spokoju na 19-tce :one:

nie wszyscy maja CB .... :|

ale jest jeszcze tyle czasu ze zdazymy ustalic punkt zbiorczy ... ;)

Opublikowano

Jest jeszcze sporo czasu, kto może niech pożyczy, nawet jazda w kolumnie z CB jest łatwiejsza i przyjemniejsza :)

Pamiętam konkursy śpiewackie w trasie z któregoś zlotu :one:

Opublikowano

konkursy spiewackie? czy Wy chcecie spowodować wypadek :D

Opublikowano

jedni jada wczesniejk drudzy pozniej wiec ciekawe czy cos wypali z tymi ustawkami...ja bym jak najbardziej sie na nie pisal...

Opublikowano
zaraz zobacze gdzie moglby wyc pkt zbiorczy....chyba gdzies w okolicach katowic,

Hej wszystkim

jak dla mnie to katowice mogą być ale napewno jeszcze jest czas na dogadanie sprawy :D

przejazd taką klumną mmmm może być :a4fan: super

Opublikowano

widzieliscie licznik na stronie głównej ..... :?:

odliczanie rozpoczete .... :diabelek:

moze był wczesniej ale ja dopiero teraz zauwazyłem ;)

Opublikowano
  • Autor
widzieliscie licznik na stronie głównej ..... :?:

odliczanie rozpoczete .... :diabelek:

moze był wczesniej ale ja dopiero teraz zauwazyłem ;)

Ale fajny.Ciekawe kto go tam umieścił :053:

Opublikowano
widzieliscie licznik na stronie głównej ..... :?:

odliczanie rozpoczete .... :diabelek:

moze był wczesniej ale ja dopiero teraz zauwazyłem ;)

Ale fajny.Ciekawe kto go tam umieścił :053:

pytanie nie brzmi kto :?: tylko kiedy :?: ... :diabelek:

Opublikowano
  • Autor
widzieliscie licznik na stronie głównej ..... :?:

odliczanie rozpoczete .... :diabelek:

moze był wczesniej ale ja dopiero teraz zauwazyłem ;)

Ale fajny.Ciekawe kto go tam umieścił :053:

pytanie nie brzmi kto :?: tylko kiedy :?: ... :diabelek:

Hahhahahah odpowiedź brzmi : Dzisiaj o godzinie 19:42:27 :one:

Opublikowano
widzieliscie licznik na stronie głównej ..... :?:

odliczanie rozpoczete .... :diabelek:

moze był wczesniej ale ja dopiero teraz zauwazyłem ;)

Ale fajny.Ciekawe kto go tam umieścił :053:

pytanie nie brzmi kto :?: tylko kiedy :?: ... :diabelek:

Hahhahahah odpowiedź brzmi : Dzisiaj o godzinie 19:42:27 :one:

he he he czyli pierwszy zauwazyłem ..... :564:

p.s fajny gadzet

Opublikowano

coraz ciekawiej sie robi, adrenalinka wzrasta! :D

Opublikowano

jade w czwartek na bank :):P

:a4fan::a4fan:

Opublikowano
jade w czwartek na bank

witamy w elicie :diabel: teraz pytanie tylko czy sam :?:

Opublikowano
poziek napisał/a:

jade w czwartek na bank

witamy w elicie

brawo Jasiu..będzie z kim sie napić po obiedzie i wieczorkiem :564:

:a4fan:

my w czwartek jedziemy po śniadanku na baseny termalne :P

Opublikowano

jade na baseny z Wami ale tylko jak będzie Ono :) hehe

Opublikowano
to keidy wy przyjezdzacie??

w czwartek w nocy/rano :P

jade na baseny z Wami ale tylko jak będzie Ono

będziecie się nawzajem błotem okładać :?: :galy:

Opublikowano

a może ekipa która ma trochę dalej (np mazowieckie ale nie tylko) spotkałaby się już w warszawie gdzieś i dalej razem byśmy jechali ?

Opublikowano
  • Autor

licznik z odliczaniem do wyjazdu za***ista sprawa :!:

Już kilka dni temu tak kombinowałem , żeby coś zrobić takiego i wczoraj się spiąłem i ciach :053: Ciesz się , że się pomysł podoba :564:

Opublikowano
Ciesz się , że się pomysł podoba

rewelka tylko szkoda,ze śniegu wciaz brak :(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.