Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pany taki mały niuansik, z doświadczenia wiem że jak kroi się duża imprezka zakrapiana,

to dobrze uzgodnic rasę krówek które będziemy wypasać, bo jak każdy zacznie polewać z innej zagrody, to może być cienko ze zdrówkiem :053: , proponóję krówki rasy Sobieski :one: no a wy :027: :564:

Opublikowano
jak spadnie snieg to ja z moja trakcja z miejsca nie rusze

zawsze opony z kolcami mozesz zapodac :one:

Opublikowano
metoda chalupnicza na pewnym etapie rowniez sa przysfajalne

jak chcesz to na zlocik przywioze cytrynoweczke swojej roboty :one:

wchodzi jak do masła bez zapicia :diabelek:

Opublikowano

skoro temat znowu :D schodzi na alkohol, to ja w dalszym ciągu zostane przy absyncie, lubie ten smak ziół..... :D

Opublikowano
  • Autor
metoda chalupnicza na pewnym etapie rowniez sa przysfajalne

jak chcesz to na zlocik przywioze cytrynoweczke swojej roboty :one:

wchodzi jak do masła bez zapicia :diabelek:

To ja swojej kolekcji mogę przywieźć - cytrynówkę , dereniówkę , wiśniówkę , morelówkę , brzoskwinówkę i tarninówkę :one:

Opublikowano
wiśniówkę , morelówkę , brzoskwinówkę

a z owocami ?? ;) jak nic na deserk się przydadzą :diabel: :diabel:

Opublikowano
  • Autor
wiśniówkę , morelówkę , brzoskwinówkę

a z owocami ?? ;) jak nic na deserk się przydadzą :diabel: :diabel:

Z owoców został tylko smak , aromat i kolorek :diabel:

Opublikowano

mnie sie widzi voda z finlandii najlepiej :564:

Opublikowano

proponuje szykowac juz sprzet zimowy i kanciki zaostrzyc :diabelek: :one:

Opublikowano
proponuje szykowac juz sprzet zimowy i kanciki zaostrzyc

ale to ze jak masz jakies tajne info od gorali ze snieg bedzie :diabel:

Opublikowano
ale to ze jak masz jakies tajne info od gorali ze snieg bedzie

bedzie bedzie nie bój sie :one:

Opublikowano
To ja swojej kolekcji mogę przywieźć - cytrynówkę , dereniówkę , wiśniówkę , morelówkę , brzoskwinówkę i tarninówkę

to ja po takim big zestawie chyba :590: no ale raz nie zawsze, przywoź :P

a za finlandią jestem wszystkimi czterema kólkami :one:

Opublikowano

- odliczanie bomba

- b. podoba mi się opis imprezy/dotarcia w pierwszym poście (dopiero teraz zauważyłem) :one:

- ubawił mnie pomysł ustalenia z jakiej stajni będą krówki - idę o zakład (stawiam lewy, tylny dyferencjał z furki mojego dziadka), że będzie mieszanina jak się patrzy, wliczając w to wódke , wino i piwo :diabel2:

- PLS ustalmy gdzieś jakiś sposób umawiania się grupowego. Dużo się na ten temat mówi, ale w rzeczywistości wiadomo tylko jak jedzie grupa Warszawsko-Lubelska. A ja nawet nie wiem jak się mam z roboty zwalniać, żeby się z innymi spiąc :/

Opublikowano

wiadomo jak jedzie grupa warszawsko - lubelska??

no jak? :D

Ja najchętniej spotkałbym się gdzieś w wawie w piątek rano, np o 7:00

Ale może być +/- 3 godziny :D

Wszystko się dogada.... :028:

Opublikowano
wiadomo jak jedzie grupa warszawsko - lubelska??

no jak?

Miałem na myśli dzików, którzy bujają się już we czwartek. :P

Opublikowano

a ja mam na myśli zorganizowanie kilku aut w piątek rano.... i tak trzeba wziąć na piątek jurlop :)

Opublikowano
a ja mam na myśli zorganizowanie kilku aut w piątek rano.... i tak trzeba wziąć na piątek jurlop :)

Noooo wyglada na to, że tak. Chorobcia, niedobrze (mogę mieć z tym problem) :/

Co tam. Później się będe martwił. No to trzeba w takim razie organizować ekipę, ktra będzie wyjeżdżać z okolic Wawy w godzinach przedpołudniowych. Rozumiem, ze na początek byłoby nas dwa autka.

HALO! KTOS JESZCZE? :D

Opublikowano
wiadomo jak jedzie grupa warszawsko - lubelska??

no jak?

jedzcie calym konwojem byle z przadu jechal ktos z antyradarem :diabelek: :one:

Opublikowano

pomysl z licznikiem bomba tylko byloby milo jakby ktos go aktualizowal bo wczoraj tez byly 44 dni do zlotu a to znaczy ze stoimy w miejscu :D

dlaczego wszyscy mysla i pisza o grupie Warszawskiej, przeciez ludzie jada z calej Polski i nie tylko ta jedna trasa! :D

no wrocław i opole dawać propozycje, jaka droga jedziemy?

apeluje tylko zeby sie nie pchac w Katowice bo tam bedzie koszmar i trasa jest dluzsza! :D

Opublikowano

tak się chyba zrobi, założe odpowiedni temat dla warszawy i okolic

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.