Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bawcie sie jak damy i nie robcie tego czego ja bym nie zrobil...trakie ojcowskie przykazanie od Murzyna :P

[ Dodano: 18-01-2007, 02:51 ]

Mel Udall, wszedzie napisz ze chcesz chipa, w warsztacie tez :P

i hamuj bajere!!

Opublikowano
http://online.wisla.pl/kamera.php

macie podglad na częsc rynku w Wisle czy jest juz snieg czy nie :P

ps.fatalna ta kamerka bo czesto nie dziala a nie ma innej ale podałem link :one:

zerknij na date 06.11.2006 czy to błąd czy jak

Opublikowano
zerknij na date 06.11.2006 czy to błąd czy jak

nie wiem gdzie ty widzisz te date bo ja jej nie mam :P

dziala bo wczoraj i dzis rano oglądałem :one:

Opublikowano

wyraźnie widać date 06.11.2006 a co lepsze godzina 13:50

tak więc jakąs chyba lipa jest :diabel:

Opublikowano

no dobra niech wam bedzie ze jest data(ja jej nie mam) :P

to podaje link z kamerkami z Ustronia i dzialaja a to tylko kilka km od Wisły :one:

http://www.kamera.ustron.pl/

Opublikowano

a ja to mam jeszcze jedna propozycje zeby kazdy kto jedzie na ZLOT odwiedzil ten tamt i napisał stosownego poscika http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4088 :one:

Opublikowano
a ja to mam jeszcze jedna propozycje zeby kazdy kto jedzie na ZLOT odwiedzil ten tamt i napisał stosownego poscika http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4088 :one:

czyli nietwarzowi odpadaja?? :one: :diabelek: czy jak??

Opublikowano
czyli nietwarzowi odpadaja?? czy jak??

bedzie wstepna selekcja :one:

Opublikowano
bedzie wstepna selekcja

to ja chyba poprosze juz o zwrot kaski jesli to mozliwe :053:

Opublikowano

a ja juz tam jestem i jaka decyzje podjeliscie, ma sie pakowac czy czekac na zwrot kaski? :D

Opublikowano
a ja juz tam jestem i jaka decyzje podjeliscie, ma sie pakowac czy czekac na zwrot kaski? :D

poczekamy razem :diabel:

Opublikowano

qrcze czyli sie nie kwalifikuje, no dobra z Toba moge poczekac! :D :564:

Opublikowano
nietwarzowi odpadaja??

:viva:

Jakby tak miało być, to NiuniaA4 sama by na zlot przyjechała, przystojniaczki.

:P ;D

Opublikowano
a ja to mam jeszcze jedna propozycje zeby kazdy kto jedzie na ZLOT odwiedzil ten tamt i napisał stosownego poscika http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4088 :one:

Cześć zamieściłem tam 3 fotki mam nadzieje że przejde pierwszą selekcje :diabel2: :a4fan:

Opublikowano

A moja zabawka juz odwiedziła Wisłe,

6050f03209a464ce.jpg

300a566d10e59fd2.jpg

Pozdro

MASA

Opublikowano
A moja zabawka juz odwiedziła Wisłe,

wisła jawornik fajny hotelik ale drogi :P

Opublikowano

Ladnie jest lot to przemilooo to bedzie jazdaa :]

zapraszam do NEWBIE i do zapoznania sie z regulaminem

Opublikowano

Cześć coś mi się wydaje że gorączka w temacie troche opadła nie no rozumiem sam mam mało czasu ale wszyscy/prawie/ zamilkli jakoś

Opublikowano

HUGO a ile furek jedzie z lublina bo ja jakos nie moe sie zdecydować?

:a4fan::a4fan: :564:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.