Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ludziska Zakopane tonie w sniegu wiec chyba Wisla tez, ma ktos wiesci? :D

No pewnie!!!!

http://online.wisla.pl/kamera.php

Opublikowano

pisalam ze mi te kamerki nie dzialaja, widze tylko czarne tlo! :D

Opublikowano
  • Autor
pisalam ze mi te kamerki nie dzialaja, widze tylko czarne tlo! :D

Spróbuj zajrzeć na tą strone w dzień :one:

Opublikowano

Hugo nie rob ze mnie blondynki, nie obrazajac nikogo, bardzo Cie prosze! :D

moj komp zaniemogl jak ja wlaczylam :D

Opublikowano
to może lepiej

modzi na zielono

klubowicze różowo

użytkownicy forum na niebiesko

prawie jak zdeniu napisał tylko propnuję, ponieważ RÓŻ należy do Wawy i nie powinien być nadużywany :diabel2: , klubowicze na fioletowo ;)

Opublikowano

NIUNIAA4, proszę :

200701211637395io.th.png

Opublikowano

chopaki lubia roz??? :diabel:

a ja myslalam ze to typowo kobiecy kolor, no ale dobrze, pozostawiam to bez komentarza! :D

P.S dziekuje za kamerke ale tam snigu nie ma! :D

Opublikowano
Spróbuj zajrzeć na tą strone w dzień

oj widze ze bedzie lisc na zlocie dla Prezesa :053:

prawie jak zdeniu tylko propnuję, ponieważ RÓŻ należy do Wawy i nie powinien być nadużywany , klubowicze na fioletowo

to moze tylko rozowy reszta jak leci do jednego garneczka :one:

Opublikowano

chlopaki przestancie, kobitki powinnym byc na różowo i koniec dyskusji! :D

Opublikowano

chlopaki przestancie, kobitki powinnym byc na różowo i koniec dyskusji!

chyba musimy poważnie porozmawiać nt RÓŻU

Opublikowano

kolor różowy jest bardzo kobiecy, prawda chlopaki!

nie no teraz na powaznie, na serio chcecie chodzic z rozowymi plakietkami, nie napisze jak to bedzie wygladalo, ale na 100% ludzie nie beda mysleli ze to jest zlot A4 klubu! :D

Opublikowano

Zamówiłem już identyfikatory i każdy kto przyjedzie dostanie odemnie jedną sztuke.Jak ktoś będzie jechał z kimś , to będzie mi musiał podać jakie imię lub nick ma być wydrukowane na identyfikatorze.Pomoże nam to w komunikacji i będzie nam łatwiej zapamiętać kto jest kto :one: Poniżej przykład zrobony na szybko w paintcie :one:

:one: :564:

Opublikowano
kolor różowy jest bardzo kobiecy, prawda chlopaki!

nie no teraz na powaznie, na serio chcecie chodzic z rozowymi plakietkami, nie napisze jak to bedzie wygladalo, ale na 100% ludzie nie beda mysleli ze to jest zlot A4 klubu!

no niunia hamuj bajere ze stereotypami. Powszechnie wiadomo ze rozowy jest kolorem klubowym. To jest bardzo fajny i meski kolor ;) Ten trend zapoczatkowal nasz warszawski dzik adas (moze ktos ma foto??) i tak juz zostalo :one:

Opublikowano

Dokladniej to jest kolor zarezerwowany dla Dzików i okazjonalnie wypozyczany innym klubowiczom A4 a tak to wyglada

110706012.jpg

Takze Hugo Wawa chce Rózowe :one:

Opublikowano

o qrcze to problem bedzie, bo ja mam mase rzeczy rozowych, a nie wiem czy moge tak wystapic na zlocie, czy mnie nie zlinczujecie! :D

Opublikowano
a nie wiem czy moge tak wystapic na zlocie

Wrzuć foto w różowym to na pewno dostaniesz przyzwolenie;)

Opublikowano

i tym miłym akcentem kończymy dyskusję o klubowym kolorku :053:

r_owomi.jpg

Opublikowano
i tym miłym akcentem kończymy dyskusję o klubowym kolorku :053:

Obrazek

:pada:

Opublikowano
  • Autor

Hhahahahha jak tak dalej pójdzie to nam Kaczyńscy odowłają zlocik bo stwierdzą , że to "Parada równości" :053: :one:

Opublikowano
Hhahahahha jak tak dalej pójdzie to nam Kaczyńscy odowłają zlocik bo stwierdzą , że to "Parada równości"

:053:

abe779b574d9c5e2m.jpg

also... niunia juz masz szerszy poglad na sprawe rozowy rzadzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.