Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oby tylko wszystko szlo ku lepszemu i zeby ludzie nie rezygnowali bo bedzie kiszka, ale trzeba byc dobrej mysli! :D

a te zdjecia to faktycznie bedzie cos, no coz parking w Krokusie bedzie wygladal jak plac przed fabryka AUDI! :D

to bedzie na prawde cos! :D

Opublikowano

co do drogi dojazdowej to się nie martwcie ( jeżeli ktoś niema łańcuchów to niech specjalnie nie kupuje - bo napewno nie będą potrzebna ) droga do Krokusa pnie sę coprawda cały czas w górę ale jest w miarę szeroka i o stałym kącie nachylenia.Nawet w warunkach ostrej zimy droga jest na bierząco odśnieżana i zawsze przejedna nawet bez quattro i łańcuchów ( zresztą przejezdnośc tej drogi leży w interesie właścicieli hoteli )- pozdrawiam :)

[ Dodano: 25-01-2007, 13:40 ]

zresztą nas interesuje sytuacja jaka będzie na drogach na 2-3 dni przed impreza a teraz niech się dzieje co chce :D

Opublikowano

oooo... no wlasnie! :D

Opublikowano
zresztą nas interesuje sytuacja jaka będzie na drogach na 2-3 dni przed impreza a teraz niech się dzieje co chce

zdam wam relacje :one:

Opublikowano

chopaki i kobitki jesli chodzi o rozrywke to czy ktos z Was bierze kostium kapielowy, niedaleko jest Golebieski gdzie jest fajny basen! :D

Opublikowano
chopaki i kobitki jesli chodzi o rozrywke to czy ktos z Was bierze kostium kapielowy, niedaleko jest Golebieski gdzie jest fajny basen! :D

jeśli to jest kryty basen to why not :D

Opublikowano

Kaziu jasne ze kryty, i jest tam jacizzi i sauna, rany przeciez ja nie wyjde stamtad tak szybko :D no chyba ze sila mnie ktos stamtad wydrze :D

Opublikowano
niedaleko jest Golebieski gdzie jest fajny basen!

juz o tym mowiłem duzo wczesniej kochanie :diabelek: :one:

spoznilas sie lub masz krotka pamiec :P

popatrzcie jak ludzie juz smigaja :one:

http://www.soszow.pl/kamera/index3.php3

Opublikowano

ja tylko chcialam temat zmienic! :)

teraz nie wiem kiedy bede na forum bo sie przeprowadzam i nie bede miala neta! :(

pozdrowionka, odpoczniecie sobie troszke ode mnie! :D

Opublikowano

jeżeli 30-go stycznia wpłacę pieniążki to nie będzie za późno? jeżeli zgłoszę akces na wyjazd do Wisły " tak późno " to wszystko będzie ok? bo spać w podgrzewanym garażu nie będę!!! :| :| :|

Opublikowano
  • Autor
jeżeli 30-go stycznia wpłacę pieniążki to nie będzie za późno? jeżeli zgłoszę akces na wyjazd do Wisły " tak późno " to wszystko będzie ok? bo spać w podgrzewanym garażu nie będę!!! :| :| :|

Na wpłaty czekam do 31 stycznia do 22.00 i jeszcze tego samego dnia puszczam przelew na konto Hotelu i podaje ilość osób jaka przyjedzie.Pozdro

Jeszcze kilkanaście osób nie wpłaciło , ale jutro wysle im przypomnienie :one:

Opublikowano
jeżeli 30-go stycznia wpłacę pieniążki to nie będzie za późno?

mam nadzieję, że nie bo....ja też 30 -ego będe wpłacał :P

Opublikowano

Chłopaki ja się pisze,bede z moja kobietka.Pieniadze wysle dzisiaj Hugo, :a4fan:

Opublikowano

ja kopsne w poniedzialek

Opublikowano

tak czytam tą liste i niewidze na niej Murzynka :?: why :?:

Opublikowano

ooo faktycznie murzynka nie ma na liscie :galy:

hhacek wpłacił 150 zł lae nie zaliczki tylko już za całosć czyli 100 zł + 50 zł za nocleg w związku z przyjazdem wcześniej

i tu się rodzi pytanie czy jadący wcześniej mają już kwaterki zabukowane czy załatwiamy na własna rękę po przyjeżdzie :?:

jakby co to wcześniej jedzie:

hhacek, T-żółw + Karolina ;)

Opublikowano
tak czytam tą liste i niewidze na niej Murzynka :?: why :?:

wierz mi dobra rada

nie pytaj

Opublikowano
  • Autor

hhacek wpłacił 150 zł lae nie zaliczki tylko już za całosć czyli 100 zł + 50 zł za nocleg w związku z przyjazdem wcześniej

i tu się rodzi pytanie czy jadący wcześniej mają już kwaterki zabukowane czy załatwiamy na własna rękę po przyjeżdzie :?:

jakby co to wcześniej jedzie:

hhacek, T-żółw + Karolina ;)

Ok już poprawione :) Jestem po wstępnych rozmowach na temat rezerwacji miejsc dla osób , które jadą dzień wcześniej i w środe jak będe znał dokładną ilość osób to będe dzwonił i potwierdzał rezerwacje.

Opublikowano

Hugo, poproszę brate żeby wpłacił kaske, bo pomyliłem hasła na koncie i czekam na odblokakowanie. Pozdr.

[ Dodano: 28-01-2007, 11:23 ]

Hugo, właśnie kaska poszła na inteligo.

Opublikowano

hhacek wpłacił 150 zł lae nie zaliczki tylko już za całosć czyli 100 zł + 50 zł za nocleg w związku z przyjazdem wcześniej

i tu się rodzi pytanie czy jadący wcześniej mają już kwaterki zabukowane czy załatwiamy na własna rękę po przyjeżdzie :?:

jakby co to wcześniej jedzie:

hhacek, T-żółw + Karolina ;)

Ok już poprawione :) Jestem po wstępnych rozmowach na temat rezerwacji miejsc dla osób , które jadą dzień wcześniej i w środe jak będe znał dokładną ilość osób to będe dzwonił i potwierdzał rezerwacje.

Czyli co - jest szansa ze osoby ktore wybiora sie wczesniej te 1 dob spedza w tym samym osrodku?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.