Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Czyli co - jest szansa ze osoby ktore wybiora sie wczesniej te 1 dob spedza w tym samym osrodku?

Raczej nie bo cały hotel jest zarezerwowny do piątku.Ale jeszcze jutro zadzwonie i sprawdze czy coś się nie zwolniło

Opublikowano

ja wlasnie zarezerwowalem prom, moj wyjazd zaczyna sie 26 lutego , do wisly z domu mam 1700 km ale jeszcze musze wstpic po t-zolwia i karoline do warszawy wiec razem bedzie 2100 km w jedan strone , ja chyba pojeb...y jestem :D , mam nadzieje ze bedzie bardzo duzo sniegu i dobra zabawa :564:

Opublikowano
  • Autor
wiec razem bedzie 2100 km w jedan strone , ja chyba pojeb...y jestem :D

Nie mam pytań :galy: :a4fan: :one:

Opublikowano
ja wlasnie zarezerwowalem prom, moj wyjazd zaczyna sie 26 lutego , do wisly z domu mam 1700 km ale jeszcze musze wstpic po t-zolwia i karoline do warszawy wiec razem bedzie 2100 km w jedan strone , ja chyba pojeb...y jestem , mam nadzieje ze bedzie bardzo duzo sniegu i dobra zabawa

Co tam :) w oooo tyle km to bajka, ja 3 razy w miesiącu jeżdze do Szwecji niunią, mam troche mniej , bo ok 1500km, i jak wypadnie, że bede w Szwecji to 24 godziny zaś w niuni spędze jadąc na zlot.

hhacek, szerokiej drogi.

Opublikowano
ja wlasnie zarezerwowalem prom, moj wyjazd zaczyna sie 26 lutego , do wisly z domu mam 1700 km ale jeszcze musze wstpic po t-zolwia i karoline do warszawy wiec razem bedzie 2100 km w jedan strone , ja chyba pojeb...y jestem , mam nadzieje ze bedzie bardzo duzo sniegu i dobra zabawa

Co tam :) w oooo tyle km to bajka, ja 3 razy w miesiącu jeżdze do Szwecji niunią, mam troche mniej , bo ok 1500km, i jak wypadnie, że bede w Szwecji to 24 godziny zaś w niuni spędze jadąc na zlot.

hhacek, szerokiej drogi.

Badz co badz ale chyle czola za ten dystans.

Proponuje darmowa kolejka dla klubowiczow ktorzy strzela najdluzszy dystatns dojazdowy.(kurde i znow alkc w tresci :564: - przepraszam )

Opublikowano

to hhacek, stawia , bo ma więcej do pokonania :)

Opublikowano

hhacek zgadzam się z tobą poje..ny jesteś i to zdrowo, ale lubię takich poje..w ,wszystko oczywiscie w pozytywnym tego słowa znaczeniu :D:a4fan: :564:

Opublikowano

hehe, przciez ciagle powtarzam ;) cale zycie z wariatami :one: :one: :one: hhacek rulezzz

Opublikowano
ja wlasnie zarezerwowalem prom, moj wyjazd zaczyna sie 26 lutego , do wisly z domu mam 1700 km ale jeszcze musze wstpic po t-zolwia i karoline do warszawy wiec razem bedzie 2100 km w jedan strone , ja chyba pojeb...y jestem :D , mam nadzieje ze bedzie bardzo duzo sniegu i dobra zabawa :564:

he he a niektórzy użytkownicy forum płaczą, że daleko na zlot mają.....400-500 km....... i jeszcze tdi posiadają :diabel: :D:P

ok jutro dzień wpłaty pieniążków :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

ok jutro dzień wpłaty pieniążków :a4fan:

Wpłacać , wpłacać bo jutro kończe zbieranie kasy, robie przelew i potwierdzam dokładną liczbę ludzików jaka jedzie do Wisły.Także jak ktoś zdecyduje się na wyjzad w lutym to prosze dać mi znać , może uda się jeszcze załatwić miejsca w dobrej cenie :one:

Opublikowano

siano poszłooooooo

Opublikowano

kaska własnie poszła ..... :diabel:

Opublikowano

hejka

kaska poszła przed chwilą na Inteligo. W sumie 4 osoby no i moja 'Niunia'

Pozdrawiam i do zobaczenia :a4fan:

Opublikowano

Hugo proszę mnie dopisać ( 2 osoby ), pieniążki już wysyłam :a4fan:

Opublikowano
  • Autor
Hugo proszę mnie dopisać ( 2 osoby ), pieniążki już wysyłam :a4fan:

A proszę bardzo :564:

Opublikowano

moneta poszła :diabel2:

Opublikowano

Lidzerzy widze ze jak zawsze na koncu płacą :564:

Opublikowano

nie wiem jak wy ale ja juz rozpoczałem sezon narciarski narescie i posmigałem wczoraj popoludniu :okulary: :043: :diabelek: :one:

Opublikowano

No ja się wybiorę w najbliższym czasie, na razie nie było czasu nawet :zly:

Mam nadzieję, że śnieg się utrzyma tam na stokach do marca, bo chętnie bym coś przycudował na deseczce :P

Opublikowano

narazie slizgam sie na lyżwach ...... :diabel2:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.