Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co - jest szansa ze osoby ktore wybiora sie wczesniej te 1 dob spedza w tym samym osrodku?

Raczej nie bo cały hotel jest zarezerwowny do piątku.Ale jeszcze jutro zadzwonie i sprawdze czy coś się nie zwolniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zarezerwowalem prom, moj wyjazd zaczyna sie 26 lutego , do wisly z domu mam 1700 km ale jeszcze musze wstpic po t-zolwia i karoline do warszawy wiec razem bedzie 2100 km w jedan strone , ja chyba pojeb...y jestem :D , mam nadzieje ze bedzie bardzo duzo sniegu i dobra zabawa :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec razem bedzie 2100 km w jedan strone , ja chyba pojeb...y jestem :D

Nie mam pytań :galy: :a4fan: :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zarezerwowalem prom, moj wyjazd zaczyna sie 26 lutego , do wisly z domu mam 1700 km ale jeszcze musze wstpic po t-zolwia i karoline do warszawy wiec razem bedzie 2100 km w jedan strone , ja chyba pojeb...y jestem , mam nadzieje ze bedzie bardzo duzo sniegu i dobra zabawa

Co tam :) w oooo tyle km to bajka, ja 3 razy w miesiącu jeżdze do Szwecji niunią, mam troche mniej , bo ok 1500km, i jak wypadnie, że bede w Szwecji to 24 godziny zaś w niuni spędze jadąc na zlot.

hhacek, szerokiej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zarezerwowalem prom, moj wyjazd zaczyna sie 26 lutego , do wisly z domu mam 1700 km ale jeszcze musze wstpic po t-zolwia i karoline do warszawy wiec razem bedzie 2100 km w jedan strone , ja chyba pojeb...y jestem , mam nadzieje ze bedzie bardzo duzo sniegu i dobra zabawa

Co tam :) w oooo tyle km to bajka, ja 3 razy w miesiącu jeżdze do Szwecji niunią, mam troche mniej , bo ok 1500km, i jak wypadnie, że bede w Szwecji to 24 godziny zaś w niuni spędze jadąc na zlot.

hhacek, szerokiej drogi.

Badz co badz ale chyle czola za ten dystans.

Proponuje darmowa kolejka dla klubowiczow ktorzy strzela najdluzszy dystatns dojazdowy.(kurde i znow alkc w tresci :564: - przepraszam )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhacek zgadzam się z tobą poje..ny jesteś i to zdrowo, ale lubię takich poje..w ,wszystko oczywiscie w pozytywnym tego słowa znaczeniu :D:a4fan: :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zarezerwowalem prom, moj wyjazd zaczyna sie 26 lutego , do wisly z domu mam 1700 km ale jeszcze musze wstpic po t-zolwia i karoline do warszawy wiec razem bedzie 2100 km w jedan strone , ja chyba pojeb...y jestem :D , mam nadzieje ze bedzie bardzo duzo sniegu i dobra zabawa :564:

he he a niektórzy użytkownicy forum płaczą, że daleko na zlot mają.....400-500 km....... i jeszcze tdi posiadają :diabel: :D:P

ok jutro dzień wpłaty pieniążków :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jutro dzień wpłaty pieniążków :a4fan:

Wpłacać , wpłacać bo jutro kończe zbieranie kasy, robie przelew i potwierdzam dokładną liczbę ludzików jaka jedzie do Wisły.Także jak ktoś zdecyduje się na wyjzad w lutym to prosze dać mi znać , może uda się jeszcze załatwić miejsca w dobrej cenie :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo proszę mnie dopisać ( 2 osoby ), pieniążki już wysyłam :a4fan:

A proszę bardzo :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wy ale ja juz rozpoczałem sezon narciarski narescie i posmigałem wczoraj popoludniu :okulary: :043: :diabelek: :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się wybiorę w najbliższym czasie, na razie nie było czasu nawet :zly:

Mam nadzieję, że śnieg się utrzyma tam na stokach do marca, bo chętnie bym coś przycudował na deseczce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...