Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja tam wolę piwko :biggrin:

to rowniez jest ciekawa opcja ale po piwku - przynajmniej ja- dlugo sie trzezwieje. a na nastepny dzien trzeba byc w pelni sprawnym :wink:

Opublikowano
dlugo sie trzezwieje. a na nastepny dzien trzeba byc w pelni sprawnym

Dlatego trzeba wziąć ze sobą zastęcę-kierowcę przynajmniej na przejazd :biggrin:

Opublikowano

Z Wawki pełne furacze lecą, czy są jakieś wolne miejscówki?? Tak na wszelki..., czy nie bede w razie jakby co... moim oszczędniśiem sam nie musiał lecieć :lol::question:

Opublikowano
ja tam wolę piwko

no to już nas dwóch :wink:

[ Dodano: 26-02-2007, 21:37 ]

a na nastepny dzien trzeba byc w pelni sprawnym

masz rację - trzeba się pokazać z jaknajlepszej strony - niech wiedzą że to poważny klub i poważni ludzie - zresztą audi zobowiązuje :exclaim:

Opublikowano
obce chwalicie a swoejgo nie znacie :exclaim:

ja proponuje WYBOROWA nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ze ona w światowych rankingach zdobywa wszystkie mozliwe trofea, zaden bols czy finlandia, wiec proponuje

:a4fan: WYBOROWA :a4fan:

kto jest za :a4fan: w gore

....no i to jest słuszna koncepcja zasadniczo :biggrin:

Święte słowa jestem za krówki pod tą banderą mile widziane w rozsądnych ilościach :cool:

Opublikowano
obce chwalicie a swoejgo nie znacie :exclaim:

ja proponuje WYBOROWA nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ze ona w światowych rankingach zdobywa wszystkie mozliwe trofea, zaden bols czy finlandia, wiec proponuje

:a4fan: WYBOROWA :a4fan:

kto jest za :a4fan: w gore

....no i to jest słuszna koncepcja zasadniczo :biggrin:

Święte słowa jestem za krówki pod tą banderą mile widziane w rozsądnych ilościach :cool:

No to jest nas trzech a to już jak narazie największa grupa :twisted:

Opublikowano
obce chwalicie a swoejgo nie znacie :exclaim:

ja proponuje WYBOROWA nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ze ona w światowych rankingach zdobywa wszystkie mozliwe trofea, zaden bols czy finlandia, wiec proponuje

:a4fan: WYBOROWA :a4fan:

kto jest za :a4fan: w gore

....no i to jest słuszna koncepcja zasadniczo :biggrin:

Święte słowa jestem za krówki pod tą banderą mile widziane w rozsądnych ilościach :cool:

No to jest nas trzech a to już jak narazie największa grupa :twisted:

ok niech tak bedzie. to i ja sie dopasuje. a tak na marginesie wiecie jakie sa trzy zasady picia alku?

pij dobry alkohol,

pij w dobrym towarzystwie,

pij z umiarem.

Opublikowano

czym bliżej do zlotu tym coraz więcej o alkoholu gadacie :biggrin:

PS. jest tu jakiś miłośnik wściekłych psów? Bo ja czystej nie trawię :wink:

Opublikowano

a ja tak sobie przemyślałem że chyba ani grama alkoholu nie spożyje :twisted: :rotfl:

Opublikowano
a ja tak sobie przemyślałem że chyba ani grama alkoholu nie spożyje :twisted: :rotfl:

idz do lekarza :exclaim: ... moze jeszcze zdazy Cie wyleczyc ..... :twisted: :rotfl::wink:

Opublikowano
a ja tak sobie przemyślałem że chyba ani grama alkoholu nie spożyje :twisted: :rotfl:

dobrze, że ten uśmiech dodany bo tak ... to już po chłopie :biggrin:

Opublikowano
jest tu jakiś miłośnik wściekłych psów? Bo ja czystej nie trawię

jest :rolleyes: :twisted: :rolleyes: ale nie non stop można też piwko.. driny.. po troche ..nie lubie siedzieć przy jednym :smile:

Opublikowano
jest tu jakiś miłośnik wściekłych psów? Bo ja czystej nie trawię :wink:

no ja tez za czysta nie przepadam. pije w zasadzie tylko whiskey. jesli czysta to musza byc jakies driny. wiec jezeli bedzie tabasco to czemu nie. :twisted:

Opublikowano
idz do lekarza :exclaim: ... moze jeszcze zdazy Cie wyleczyc ..... :twisted: :rotfl::wink:
dobrze, że ten uśmiech dodany bo tak ... to już po chłopie :biggrin:

no co :question:

przynajmniej będę wszystkich pilnował

każdy odda mi swój aparat lub kamere i będą dowody waszej dobrej zabawy :twisted: :rotfl:

Opublikowano

To sie będzie działo. Ktoś bierze jeszcze whisky :question::lol:

Opublikowano
TVN Turbo Sp. z o.o.

ul. Wiertnicza 166

02-952 Warszawa

Tel: (022) 453 68 00

Fax: (022) 453 68 09

[email protected]

Dział wspołpracy z widzami

to juz lepiej maila posłac

Tel: (022) 856 67 39

e-mail: [email protected]

to juz lepiej maila posłac

Opublikowano
Z Wawki pełne furacze lecą, czy są jakieś wolne miejscówki?? Tak na wszelki..., czy nie bede w razie jakby co... moim oszczędniśiem sam nie musiał lecieć

Masz sentyment do 2,5 TDI :biggrin: to możesz jakby co zabrac sie ze mną i moją bejbe. Tylko musisz mieć świadomość, ze z czasem wyjazdu może być różnie. Pozycjonuję się na urlop i wyjazd ok 11, ale gdyby koncepcja urlopu upadła to wchodziłaby w grę nawet 16-17.

Jak Ci pasi to zapraszam.

[ Dodano: 27-02-2007, 09:29 ]

Zresztą. Jeśli będziesz dzisiaj, to dogadamy się na spocie.

Opublikowano
Zresztą. Jeśli będziesz dzisiaj, to dogadamy się na spocie.
Dokładnie.
Opublikowano

Wyborowa może być :twisted: :twisted:

A TVN turbo można poinformować, zrobią co chcą.....

Opublikowano

Podane numery są do TVN24 (mają wspólny dział z Turbo).

Niestety te bezpośrednio do Turbo - nie odpowiadają.

Wysłałem im maila i będe jeszcze próbował dzwonić - zobaczymy co się wydarzy.

[ Dodano: 27-02-2007, 10:40 ]

A! Panienka w TVN 24 powiedziała, że najczęściej zainteresowani takimi inicjatywami. :biggrin: :a4fan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.