Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie moge kupić jeszcze bo nie jestem klubowiczem, ale to się zmieni, a nawiązując do wódki to fachowcy w tej dziedzinie mówią że jest tylko dobra i bardzo dobra, a tak poważnie to napewno będzie niezła jazda, ja tam się nie oszczędzam jak coś to żonka prowadzi, pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla wszystkich jadących do Wisły życzę szerkości i przyczepności no i oczywiście miłej zabawy!!!!!

ps. róbcie fotki żebyśmy mogli zobaczyć co straciliśmy

Dzięki wielkie szerokość sie przyda :wink: a fotki będą na pewno naszych :a4fan: i wszystkiego dookoła :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim wyjeżdzającym do Wisły w czwartek,

życzę bezpiecznej jazdy,

a także miłego przecierania szlaku przyjeżdzającym w piątek. :a4fan::a4fan::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startujemy z imprezą w czwartek o 12.00

no wawa to startuje o tej godzinie ze stolicy :wink:

chyba nie ...... z tego co wiem to o 7.00 .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam kartki srartki. trzeba było naklejki kupić :bicz: ja mam :lol:

Przed wyjazdem będe przyklejał, więc jak ktoś mnie dojedzie i zobaczy na klapie bagażnika naklejke a4 klub, to nie wyprzedzać . :biggrin: Będę gazował :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja niestey dojade albo w nocy w piatek alo w sobote rano bo praca mnie trzyma :biggrin:

Ja też bedę dość późno. Sie wszystko nadrobi. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogóle chłopaki ..proźba mała..yyyy.... jakbym nie był w stanie.. to mam nadzieje, że odstawicie mnie do pokoju

hehehe

na ja tez sie podlaczam do tej prozby, zdrowie juz nie to, co prawda Niunia mi obiecala ze mnie dociagnie ale boje sie ze moze miec maly problem z moja masa calkowita, wiec jak by co to pomozecie dziewczynie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talib1990 napisał/a:

a tak wogóle chłopaki ..proźba mała..yyyy.... jakbym nie był w stanie.. to mam nadzieje, że odstawicie mnie do pokoju

hehehe

na ja tez sie podlaczam do tej prozby, zdrowie juz nie to, co prawda Niunia mi obiecala ze mnie dociagnie ale boje sie ze moze miec maly problem z moja masa calkowita, wiec jak by co to pomozecie dziewczynie??

będziemy sie razem prowadzić .. zawsze we dwóch raźniej :twisted: :twisted: napewno ktoś sie jeszcze przyłączy ...a tu zong.. i w 10 śpimy na jednym wyrku :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu zong.. i w 10 śpimy na jednym wyrku

jak cos to ja moge kobitek popilnowac jak wy razem bedziecie spali :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talib1990 napisał/a:

a tu zong.. i w 10 śpimy na jednym wyrku

jak cos to ja moge kobitek popilnowac jak wy razem bedziecie spali :rotfl: :rotfl: :rotfl:

własnie z tego powodu jej nie biore chociaż :audi: kocha :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talib1990 napisał/a:

a tak wogóle chłopaki ..proźba mała..yyyy.... jakbym nie był w stanie.. to mam nadzieje, że odstawicie mnie do pokoju

hehehe

na ja tez sie podlaczam do tej prozby, zdrowie juz nie to, co prawda Niunia mi obiecala ze mnie dociagnie ale boje sie ze moze miec maly problem z moja masa calkowita, wiec jak by co to pomozecie dziewczynie??

będziemy sie razem prowadzić .. zawsze we dwóch raźniej :twisted: :twisted: napewno ktoś sie jeszcze przyłączy ...a tu zong.. i w 10 śpimy na jednym wyrku :lol::lol::lol:

jak zaczniemy sie tak odprowadzac, to sie boje ze mozemy do rana nie dojsc :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talib1990 napisał/a:

MAx napisał/a:

talib1990 napisał/a:

a tak wogóle chłopaki ..proźba mała..yyyy.... jakbym nie był w stanie.. to mam nadzieje, że odstawicie mnie do pokoju

hehehe

na ja tez sie podlaczam do tej prozby, zdrowie juz nie to, co prawda Niunia mi obiecala ze mnie dociagnie ale boje sie ze moze miec maly problem z moja masa calkowita, wiec jak by co to pomozecie dziewczynie??

będziemy sie razem prowadzić .. zawsze we dwóch raźniej :twisted: :twisted: napewno ktoś sie jeszcze przyłączy ...a tu zong.. i w 10 śpimy na jednym wyrku :lol: :lol: :lol:

jak zaczniemy sie tak odprowadzac, to sie boje ze mozemy do rana nie dojsc :a4fan:

a to jakis problem jest dla Ciebie ..spać można w dzien.. w bagażniku ..na tylnej kanapie jak coś... :rolleyes::rolleyes:

[ Dodano: 27-02-2007, 23:03 ]

a tak OT ...Hugo co w temacie pokoi oraz identyfikatorów :) może jakieś ich foto jakiegoś gotowca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to dobrze, tyle ludzi jedna pasja ...

... alkohol :lol:

:twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...