Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

to ja moge wcześniej jechać jak coś
ja też, tylko musze wiedzieć co to znaczy wcześniej :D

Wcześniej to znaczy w czwartek , bo tak większość jedzie.Dopisuje Was do listy :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wplacilem 150 - prosze zarezerwowac 3-ke z ladnym widokiem - moze byc parking :)

.

Ok czyli mam rozumieć przyjeżdżacie w sobote , tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wplacilem 150 - prosze zarezerwowac 3-ke z ladnym widokiem - moze byc parking

pragnę przypomnieć że należy już wpłacać całość kwoty - już niema wpłat zaliczek ( tylko całośc )- to tak dla wyjaśnienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wplacilem 150 - prosze zarezerwowac 3-ke z ladnym widokiem - moze byc parking
pragnę przypomnieć że należy już wpłacać całość kwoty - już niema wpłat zaliczek ( tylko całośc )- to tak dla wyjaśnienia ;)
Dzieki za wyjasnienie, bo zglupialem. Doplacilem 150. Jade na 2 dni - piatek przyjazd, niedziela wyjazd. Prosze o 3-ke.

Jesli cos mi wypadnie, to mysle, ze bedzie mozna sprzedac miejscowki z niezlym zyskem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ja teraz przebywam
ja jade specjalnie z Londynu na ten wypad i jestem tyklo klubowiczem a nie modem ;) powinno byc moderator= obecnosc obowiazkowa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już od dłuższego czasu tak sobie czytam i czytam o I urodzinach i mam już ogromną ochotę dołączyć, tylko jeszcze nie wiem co z robotą, najbliższe dni ( 4-5) i będę wiedział, jak na in plus to wpłacę kaskę i wtedy :564: w Wiśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki wypadzik.... hmmm :a4fan: a ile taki klubowy nocleg by kosztował? tak na cztery osoby?? i gdzie trzeba by było wpłacić kaske?? jestem nowy i troszke nie łapie się jeszcze w tym wszystkim a chętnie bym pogonił do wisełki :diabel:

[ Komentarz dodany przez: T-żółw: 14-01-2007, 22:29 ]

jak sie kolega zapozna z regulaminem forum i poczyta dokładnie temat to bedzie wszystko wiadomo a tak...pościk moze polecieć do kosza :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki wypadzik.... hmmm :a4fan: a ile taki klubowy nocleg by kosztował? tak na cztery osoby?? i gdzie trzeba by było wpłacić kaske?? jestem nowy i troszke nie łapie się jeszcze w tym wszystkim a chętnie bym pogonił do wisełki :diabel:

Na 1 stronie masz wszystko napisane.Dla 4 osób koszt pobytu z wyżywieniem od piątku do niedzieli to kwota 400zł.Pieniądze zbieram ja do końca stycznia.

A teraz zapraszam do zapoznania się z regulaminem :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj bedzie sie dzialo bedzie!

ciekawe czy bar zaopatrzy sie w krówki czy bedziemy miec swoje zapasy :diabelek: :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...