Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Airbag - Różnica w 1 literce - Będzie pasował?


PiXX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

Mam problem ze sterownikiem od poduszek. Miałem stłuczkę, odpaliła boczna poduszka w fotelu. Samochód jest już naprawiony, czujnik przyspieszeń bocznych (ten pod fotelem) też jest wymieniony, no i został się ostatni problem - sterownik od poduszek który znajduje się za panelem klimatyzacji. Numer mojego sterownika to 8D0959655C. Mogę kupić sprawny z bezwypadkowej A4-rki, ale problem jest taki, że różni się on jedną literką - tamten ma numer 8D0959655L. Pytanie jest następujące - czy po zamontowaniu tego z L na końcu wszystko będzie działało jak należy? Nie chcę, żeby po wjechaniu w dziurę odpaliły mi wszystkie poduszki w samochodzie.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie są 4 poduszki. 2 przednie i 2 boczne. Co do napinaczy - nie mam pojęcia, nigdy nie rozbierałem okolic pasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie 2 pytania:

1. Czy mogę założyć sobie pasy z napinaczami bez jakiejś specjalnej rzeźby (będzie trzeba zmieniać coś w elektryce?)

2. Jeśli nie, to czy istnieje możliwość bezinwazyjnej ingerencji w sterownik tak, żeby myślał że napinaczy nigdy nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie, że jak wrzucisz taki sterownik to bedzie ciagle widział blad napinaczy i bedzie kontrolka. szukaj takiego jak masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleziony, kupiony i już siedzi w samochodzie. Kontrolka zgasła, błędów na komputerze nie ma, więc wszystko jest OK. Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...