Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam zamiar zgłośnić swój wydech w TDi. Silnik 1.9 AFN.
Robił ktoś przelot? Wiem że turbo dużo wygłusza, mam juz wywalony katalizator ale reszta seria.
Co polecacie?
Wyrzucić koncowy tłumik? czy obydwa? Czy może sam środkowy?

Mile widziane filmiki z modyfikacjami wydechu w TDI

Opublikowano

prosz, auto znajomego

Opublikowano

masz cos odemnie... Dzwiek daje rade, z TDi duzo sie uzyskac nie da.

Opublikowano

ten wydech jest taki sam jak u mnie... No auto Piotrka98igo.. przelot 2,5 cala

tyle ze on juz miał wtedy BRd wsadzone a te moje filmy to sa jeszcze na turbo AWX, teraz troche inny dziwek mam

Opublikowano

W AFNie nic ciekawego nie uzyskasz tym bardziej przy seryjnym turbo:whistling: będzie tylko głosniej w środku

Ja mam u siebie tylko tłumik końcowy, środkowy wyciety a kat zastąpony tłumikiem przelotowym(nie strumienicą), jest głosniej niz na serii

Opublikowano

A no PDki ladniej brzmia na przelocie, tutaj a3jka znajomka

Opublikowano

Cofka z turbo:decayed: jak ja lubie ten dzwiek w waskich uliczkach albo na parkingach podziemnych :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Czyli na początek wywale środkowy i zobaczymy jak bedzie :D

Opublikowano
Czyli na początek wywale środkowy i zobaczymy jak bedzie :D

Poczekajcie tydzień - będzie BRD na przelocie:grin:

Opublikowano

BRD jest w cipke, u roberta gwizd niesamowity:slina: a wydech ma seryjny:decayed:

Opublikowano

ostatnio się jakby ciszej zrobiło:decayed: albo się przyzwyczaiłem

może się dotarła:polew:

Opublikowano

a ma ktos pełen przelot z nierdzewki 2.5 cala??

jak to brzmi w TDI

Opublikowano
a ma ktos pełen przelot z nierdzewki 2.5 cala??

jak to brzmi w TDI

Ja mam, wywaliłem wszystko:decayed:

Postaram się coś w najbliższym czasie nagrać.

Opublikowano
  • Autor

A jak u siebie zmienie suszarke na AWX'a to w dzwięku sie cos zmieni? Chce odrazu zapodac suszarke AWX, wtryski 216 i program+ przelot

Opublikowano

ten tolas to afn z awxem i 216 na pelnym przelocie :wink:

Opublikowano
A jak u siebie zmienie suszarke na AWX'a to w dzwięku sie cos zmieni? Chce odrazu zapodac suszarke AWX, wtryski 216 i program+ przelot

ja po zmianie turbo z afn na awx wielkiej roznicy nie zauwazyłem, po wycieciu kata się troche zmieniło, mam puche przelotową bez wpawanej rorki, słychać że coś tam sobie gwizda

Opublikowano

delikatne róznice w dzwieku sa... na poszczegolnych turbinach... na AWX miałem 1.53 doladowania a na BRD mam 1.65 i jest inny dzwiek.:naughty:tak słychac wydech przy +/- 2 paczki. Za mna AWX po sofcie z seryjnych wydechem

Opublikowano

Na nic ciekawego nie nastawiaj sie w AFNie:whistling:

Opublikowano

brd ma specyficzna prace....tamten moj stary film byl robiony na turbo AWX...

wywalanie srodka nic nie da

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.