Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak ciśnienia oleju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G40 padł? U mnie też było puste kręcenie i nie odpalał jak mi G28 padł (czujnik położenia wału) :wink: Chociaż to kręcenie u ciebie trochę dziwne jest, takie bezpłciowe :F

Opublikowano
  • Autor

obawiam się ze coś innego , wykręciłem świece - kreci tak samo, znaczy ze niema kompresji. Możliwe ze głowica, albo rozrząd, albo uszczelka pod . Ale wydaje mi się ze skoro wyskoczył ten błąd na Vagu to raczej rozrzad. Mogl by mi ktos cos doradzic , bo niewiem od czego zaczac :/

Opublikowano

na poczatek wymienilbym czujnik Hala...

Opublikowano

ja tez bym od tego zaczal,a potem zmierzyl kompresje.

Opublikowano
  • Autor

oki. :) wstrzymam sie ze zdejmowaniem glowicy. martwi mnie to ze na rozruszniku tak dziwnie kreci :/ . Ten czujnik halla ma cos do tego??

Opublikowano

cisnienie sprężania sprawdzałeś ?

Opublikowano
  • Autor
cisnienie sprężania sprawdzałeś ?

Nie, bo niemam zegara :/ . wymontowalem tylko swiece i zakrecilem rozrusznikiem, a silnik wreci tak samo jak ze swiecami.

---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

a kreci tak jak na filmiku , nieslychac żadnych suwów

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo to czujnik halla daje bezposredni sygnal do Ecu, odnosnie zaplonu czy jakos tak, jak bedzie niesprawny auto moze przerywac lub nieodpalac.... ale moge sie mylic...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Z tego co mi wiadomo to czujnik halla daje bezposredni sygnal do Ecu, odnosnie zaplonu czy jakos tak, jak bedzie niesprawny auto moze przerywac lub nieodpalac.... ale moge sie mylic...
tez tak mi sie wydaje. W moim przypadku wszystko wskazuje na to ze rozrzad przeskoczyl.. i dlatego niema kompresji i wywala ten blad... oczywiscie to nic pewnego...

Orjetuje sie ktos czy tloki moga zetknac sie zaworami ? czy jest bezkolizyjnie w AEB. bo juz niewiem czy zciagac glowice, czy najpierw kupic nowy pasek rozrzadu, mozliwe ze po ustawieniu wszysto wroci do normy...

---------- Post dopisany 03-06-2012 at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2012 at 17:54 ----------

witam po przerwie.. :)

Sezon motocyklowy w pełni , wiec odpusicilem sobie dłubanie w aucie.. Dzisiaj wreszcie udalo mi sie zdjac glowice, i efekt jest taki ze oberwaly powaznie wszystkie środkowe zawory ssące :/ , te po bokach jakby mniej.. na tlokach sa slady po odbitych zaworach zaworach. Mam kilka pytan..

1). Jest sens naprawiac ta stara?

2). znalazlem na allegro kilka, podobno w bd stanie, czy nalezy taki nabytek zplanowac , czy zakladac ??

3). czy martwic sie tymi sladami na tlokach? niema pekniec, ale sa slady po zaworach..

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.