Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbo ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, panowie poradźcie cos bo juz niemam sily do mojego audi. Od 3 tyg rano widze za soba niebiesko, auto 90 stopni, kopci troszke mniej, tzn raz kopci raz nie, na postoju tez potrafi z ruly isc dymek. Logi robione, wszystko ok, egr wylaczony, przeplywka tez bo siadla i autko przerywało. Turbo sprawdzone jest minimalnie troszke oleju, luzy sa w boki i jest tez luz wzdłużny, ale ten luz jest juz jak autko kupilem czyli 13 miesiecy temu ale zauwazylem ze troszke sie zwiekszyl, turbo w grudniu bylo czyszczone bo awaryjny lapal. Teraz dylemat czy to pierscionki czy turbo niechce juz pchac w to kasy bo za duzo juz wlozylem, koledzy dajcie jakas rade. Pozdro

Opublikowano
:vaglogi:
Opublikowano
  • Autor

vag byl zapiety, logi zrobione i wszystko jest ok. Turbo delikatnie przeladowuje

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

na vago jeszcze wyszlo ze przeplywka jest padnieta wiec zostala wylaczona ale to raczej niema nic do rzeczy bo przed tym jak zostala wylaczona tez kopcil juz

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

Koledzy zrobilem fotke od srodka turbo http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc38e5565ad73141.html

Opublikowano
vag byl zapiety, logi zrobione i wszystko jest ok. Turbo delikatnie przeladowuje

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

na vago jeszcze wyszlo ze przeplywka jest padnieta wiec zostala wylaczona ale to raczej niema nic do rzeczy bo przed tym jak zostala wylaczona tez kopcil juz

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

Koledzy zrobilem fotke od srodka turbo http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc38e5565ad73141.html

Od kiedy to po padnięciu przepływki się ją wyłącza zamiast wymienić na nową:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

dobra to i tak nie rozwiazuje problemu niebieskiego dymku

---------- Post dopisany 18-04-2012 at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2012 at 21:11 ----------

koledzy dzisiaj sprawdzalem weze i oleju prawie ze tam niema, dopuszczalne wartosci, w turbo to samo! Jedynie co to turbo ma luzy na boki i do srodka. Autko kopci z dnia na dzien coraz bardziej, poradzcie cos

Opublikowano

Mogą być uszczelniacze zaworowe padnięte.

Opublikowano
  • Autor
Mogą być uszczelniacze zaworowe padnięte.

w grudniu 2011, byla robiona glowica, lacznie z uszczelniaczami zaworowymi :/ wiec to raczej odpada

Opublikowano

jak z olejem ubywa w silniku.

Opublikowano
  • Autor

no kolego wlasnie dolalem litr bo patrze na bagnet a tam suchosc :D i teraz jest w normnie. Ten litr zostal spalony przez jakies 1000km.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.